Skurdas ir socialinė atskirtis skaidrės


Skurdas ir socialinė atskirtis. SKURDAS Skurdas – individo ar socialinės grupės ekonominė padėtis. Skurdo samprata ir jo skyrstymas. Daugiamatis Reliatyvus Absoliutus Santykinis Subjektyvus. Skurdo priežastys. Nedarbas (ypač ilgalaikis) Nepakankamas. Skurdo pasekmės. Skurdas trumpina žmogui.   Skurdo rizikos. Skurdas Lietuvoje. Bedarbiai (50,9 proc. ) Vienas suaugęs asmuo su vaikais (. Skurdo rizikos grupės. Caritas – tai tarptautinė katalikiška organizacija. Caritas. CARITAS LietuvoJE Caritas sistemoje Lietuvoje veikia 62 stacionarinės globos įstaigos labdaros valgyklos. „Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas. Maisto bankas.

Nedarbas (ypač ilgalaikis) Nepakankamas išsilavinimas Mažos namų ūkių pajamos Nepilnos šeimos Didelė vaikų išlaikymo našta Gyvenimo būdas, žalingi įpročiai.

Caritas – tai tarptautinė katalikiška organizacija, visame pasaulyje vykdanti humanitarinę veiklą ir padedanti vargstantiems, nepriklausomai nuo jų rasės, religijos, lyties ir tautybės.

  • MS PowerPoint 4010 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (298 žodžiai)
  • Ugne
  • Skurdas ir socialinė atskirtis skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Skurdas ir socialinė atskirtis skaidrės. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/skurdas-ir-socialine-atskirtis-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 06:52
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo