Skurdas ir socialinė atskirtis


Socialines atskirties priezastys. Socialinė atskirtis ir skurdas. Socialines atskirties pasekmes. Skurdas ir socialine atskirtis ese. Skurdas ir socialinė atskirtis lietuvoje. Socialinė atskirtis lietuvoje. Ese skurdas. Kodel socialine atskirtis yra svarbi. Lietuvoje skurdas ar socialinė atskirtis 2012. Socialinės atskirties grupės.

Įvadas. Skurdo ir socialinės atskirties sampratos. Skurdo samprata. Skurdo matavimas. Skurstančiųjų grupės. Socialinės atskirties samprata. Socialinės atskirties kriterijai. Skurdo ir socialinės atskirties priežastys bei pasekmės. Skurdo ir socialinės atskirties priežastys. Skurdo ir socialinės atskirties pasekmės. Kova su skurdu ir socialine atskirtimi. Skurdo ir socialinės atskirties lygis lietuvoje. Skurdo rizikos lygis. Santykinio skurdo lygio dinamika. Skurdo rizikos lygis pagal namų ūkio sudėtį. Skurdo rizikos lygis pagal amžiaus grupes. Išvados.

Temos aktualumas : skurdo ir socialinės atskirties problema dabartinėje mūsų visuomenėje yra labai svarbi. Eidami gatvėmis mieste sutinkame daugybę žmonių, vieni iš jų puikiai apsirengę, tvarkingi. Bet galime sutikti ir tokių, kurie miega stotelėse, sėdi prie bažnyčių ir prašo išmaldos ir t.t... Mūsų visuomenė nėra vienoda. Kai kurie iš mūsų gyvena prabangiai nieko sau nestokoja, o kiti dažnai neturi pinigų nusipirkti, net pačių būtiniausių maisto produktų. Žmonėms gyvenantiems skurde, patiems pakeisti savo gyvenimą yra labai sunku. Skurdas gali būti ir „paveldimas“ – jeigu tėvai gyveno skurde tai yra didelė tikimybė, kad ir jų vaikai gyvens skurde. Todėl tokie asmenys noriai priima pagalbą iš aplikinių. Šiuo metu, esant krizės sąlygomis, ši problema tik dar paūmėjo. Masiškai daugėja bedarbių. Žmonės nebegali susirasti darbo, didinami mokesčiai ir mažinamos algos. Šie faktoriai veda mūsų visuomenę į skurdą ir socialinę atskirtį. Kodėl taip yra? Ką mes galėtume padaryti, kad skurdas ir socialinė atskirtis mūsų šalyje sumažėtų?

Tyrimo tikslas : išnagrinėti skurdo ir socialinės atskirties sampratą.

Tyrimo uždaviniai :

•Apžvelgti skurdo ir socialinės atskirties reikšmę ir sampratas

•Nustatyti skurdo ir socialinės atskirties priežastis ir pasekmes

•Išanalizuoti skurdo ir socialinės atskirties lygį Lietuvoje

Tyrimo objektas : Skurdas ir socialinė atskirtis

Tyrimo metodai : mokslinės literatūros ir antrinių duomenų analizė.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2977 žodžiai)
  • Mokykla
  • Osre
  • Skurdas ir socialinė atskirtis
    10 - 1 balsai (-ų)
Skurdas ir socialinė atskirtis. (2012 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/skurdas-ir-socialine-atskirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:34
×