Skurdas pasaulyje ir Lietuvoje


Badas lietuvoje ir pasaulyje. Skaidres apie skurda. Skurdas magistrinis darbas. Skurdas lietuvoje moksliniai straipsniai. Skurdas lietuvoje 2013 skaidrės. Skurdas lietuvoje 2013 lentele. Skurdas moksliniai straipsniai. Skurdas lietuvoje referatas. Badas ir skurdas lietuvoje. Badas ir skurda lietuvoje skaidres.

Įvadas. Darbo tikslas – remtis moksliniais straipsniai, bei statistiniais duomenimis ir išnagrinėti sąvoka skurdas, bei peržvelgti skurdo padėtį lietuvoje. Skurdo sąvoka. Absoliutus skurdas. Santykinis skurdas. Subjektyvus skurdas. Skurdo pasekmės. Skurdas lietuvoje. Išvados. Literatūra.

Nors ir žinome, kad skurdas neturi nei vieno pliuso, žinome kas tai yra, jo priežastis, bei pasekmes jis vis tiek tebėra aktualiausia tema šiais laikais. Galime pastebėti, kad skurdas tik auga, o ne mažėja, ypač kai kuriose šalyse. Tad gal turėtume imtis efektyvesnių priemonių mažinti jį. Visų pirma valdžia turėtu labiau atkreipti dėmesį į šią problemą. Reikia mažinti socialinę atskirtį, taip pat suteiktis geresnias galimybes mokytis, tai akivaizdžiai turėtu sumažinti skurdą šalyse. Reikėtu daugiau žinių suteikti žmonėms apie skurdą. Reikia kuo greičiau girebtis kažko, manau, Lietuvos valdžiai turėtu būti gėda, dėl to, kad Lietuva iš visų Euorpos Sąjungos valstybių pirmauja pagal skurdo lygį.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (988 žodžiai)
  • Austeja
  • Skurdas pasaulyje ir Lietuvoje
    8.3 - 4 balsai (-ų)
Skurdas pasaulyje ir Lietuvoje. (2013 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/skurdas-pasaulyje-ir-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:28
×