Skurdo mažinimas


Skurdo mažinimo priemonės. Skurdo lygio analize ir jo mazinimo priemones. Skurdo samprata. Antiinfliacinė politika pasaulinė patirtis. Skurdo matavimas. Skurdo mazinimo problema. Skurdo mazinimo budai. Skurdo problema lietuvoje ir jo mažinimo programos. Magistro darbas apie skurda. Skurdas viesosios politikos tema.

Skurdas – viena aktualiausių problemų pasaulyje. Šiuolaikinėje visuomenėje skurdas apibrėžiamas kaip pajamų ir kitų išteklių (materialinių, kultūrinių ir socialinių), užtikrinančių šalyje, kurioje asmuo gyvena, įprastus gyvenimo standartus, neturėjimas. Finansiškai skurstantis asmuo neretai yra ir prastesnės sveikatos, jo vaikai įgyja menkesnį išsilavinimą, tai, savo ruožtu, lemia mažesnes jų pajamas. Pagrindinė skurdo problema yra nedarbas. Įvadas. Skurdo teoriniai aspektai. Skurdo samprata. Skurdo kilmė. Skurdo matavimas. Skurdo priežastys. Skurdo rodiklių analizė. Metais. Skurdo rizikos riba pagal namų ūkio tipą. Skurdo rizikos lygis pagal gyvenamąją vietovę. Skurdo rizikos lygis pagal amžių. Skurdo rizikos lygis pagal namų ūkio tipą. Metų ir vyresnių asmenų skurdo rizikos lygis pagal užimtumo statusą. Skurdo mažinimas viešosios politikos piemonėmis. Skurdo mažinimo strategija. Išvados. Literatūra.

Šio kursinio darbo tema yra skurdo mažinimo politika. Skurdas ir jo mažinimas yra svarbios ir aktualios temos kiekvienoje valstybėje. Skurdas susijęs su kiekvienos valstybės užimtumu bei ekonomine padėtimi. Darbo prmetodai. Šiame kursiniame darbe naudojami tokie metodai: mokslinės literatūros analizė, statistinių duomenų analizė.

Darbo struktūra. Kursinis darbas sudarytas iš trijų skyrių: skurdo teoriniai aspektai; skurdo rodiklių analizė 2005 – 2009 metais; skurdo mažinimo politika. Duomenims pavaizduoti grafiškai buvo sudaryta paveikslai.

  • Microsoft Word 168 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (5831 žodžiai)
  • Universitetas
  • Toma
  • Skurdo mažinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Skurdo mažinimas. (2011 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/skurdo-mazinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 22:52
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo