Skyrybų vaikai analizė


Skyrybų vaikai. Situacijos analizė. Problemos. Kaip priversti Rūtos ir Emos mamą pakeisti savo gyvenimo būdą? Kaip padėti mamai pakeisti santykius su savo dukromis? Kaip padėti Emai įveikti mokymosi sunkumus?

Mergaitės augo normalioje vidutinėje šeimoje. Mama baigė tik vidurinę mokyklą, tėtis įgijo vidurinį išsilavinimą ir statybininko profesiją. Jie susituokė labai anksti: tėtei buvo vos 18 metų, mama – trimis metais vyresnė. Iš karto gimė Rūtelė. Tėtis dirbo užsienyje komandiruotėse. Pinigų nestigo. Rūtelės mama mėgo su draugėmis pasilinksminti. Ji namuose maisto negamino, viską pirko iš parduotuvės. Po kelių metų šeima persikraustė į kitą miestą, kuriame gyveno mamos tėvai. Ten jie išsinuomojo namą. Gimė antroji dukra Ema. Mama niekur nedirbo. Tėtė įsidarbino statybos firmoje. Šeima bandė auginti daržoves, bet nebuvo kam jų prižiūrėti – augo vien tik žolės. Mama ir toliau mėgo pasilinksminti. Tėtė, grįžęs po darbo, turėjo pats gaminti valgį, nes žmonai nebuvo kada. Drabužių mama neskalbdavo, todėl neleido Rūtelės į mokyklą, kai neturėdavo jos kuo aprengti. Šeimoje pinigai greitai baigdavosi. Jau mėnesio viduryje, jie turėdavo pasiskolinti pinigų iš draugų. Kai mama eidavo į miestą apsipirkti, parsinešdavo ir vyno, kurį pasislėpdavo nuo vyro. Šeimoje kilo rimti nesutarimai. Mama nepripažino, kad ji per daug geria.

  • Pedagogika Analizė
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (2089 žodžiai)
  • Rima
  • Skyrybų vaikai analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Skyrybų vaikai analizė. (2015 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/skyrybu-vaikai-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:25
×