Skysčių mechanikos namų darbas


Skysciu mechanikos namu darbai. Skysciu mechanika namu darbas. Skysciu mechanikos namu darbas. Skysciu mechanikos namu darbo pavyzdys. Skysciu mechanikos namu darbu. Skysciu mechanika namu darbai. Skysciu mechanikos namu darbas 2 variantas 2. Skysciu mechanika ir vandentiekis. Nuotakynu hidrauliniai skaiciavimai. Skysciu mechanikos 3 namu darbas.

Skysčių mechanikos namų darbas. Pastatų vandentiekio ir nuotakyno kursinio projekto užduotis. Aiškinamasis skaičiuojamasis raštas. Bendras kursinio projekto aprašymas. Pastato šaltojo vandentiekio tinklo skaičiavimas ir skaitiklio parinkimas. Buitinio nuotakyno skaičiavimas. Grafinė dalis. Situacijos planas su projektuojamu pastatu ir projektuojamais inžineriniais tinklais. Pastato rūsio, aukšto planai su projektuojamų sistemų tinklais,prietaisais ir įrengimais. Vandentiekių ir nuotakynų aksonometrinės schemos. Lauko vandentiekio nuotekų ir lietaus nuotekų kiemo išilginiai profiliai.

Suprojektuotas buitinis nuotakynas. Numatyti 5 buitinių nuotekų stovai.

U- vartotojų skaičius pastate. U=(aukšto kambarių skaičius + 1)*auktštų skaičius.U=(9+1)*6, tada U=60;

N- pastate esančių prietaisų skaičius (N=72).

- vieno vartotojo karšto vandens suvartojimo norma didžiausio vartojimo valandą. Ją priimame 10,0 l/s;

Skaitiklis parenkamas tokio sąlyginio skersmens, kad jo vardinis debitas būtų nemažesnis už vidutinį per valandą visame pastate suvartojamą vandens kiekį. Slėgio nuostoliai skaitiklyje, tekant didžiausiam sekundiniam debitui, turi būti ne didesni nei 2,5 m.v.st. Naudojantis uždarosios akcinės bendrovės “Vilimeksas” pateikta monograma( 1 pav) šalto vandens skaitikliams, pagal ir leistinus slėgio nuostolius parenkame šalto vandens skaitiklį G240ES, su optimaliu skersmeniu-40 mm.

Buitinės nuotekos - tai buityje panaudotas vanduo. Jis iš pastato į miesto nuotekų tinklus pašalinamas pastato buitiniu nuotakynu.

Buitinio nuotakyno skaičiavimo tikslas - nustatyti tinkamiausius vamzdžių skersmenis ir nuolydžius, kurie reikalingi, kad būtų geras nuotekų surinkimas.Nuo prietaiso iki stovo skersmenį d ir nuolydį i galima pasirinkti konstruktyviai: nuo plautuvės ir praustuvo d(40(50 mm, i(0,04(0,03; iš išpuodžio d(100 mm, o i(0,02. Klojant nuotakus į stovo pusę priimamas nuolydis i lygus 0,02.

  • Microsoft Word 165 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1208 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmantas
  • Skysčių mechanikos namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Skysčių mechanikos namų darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/skysciu-mechanikos-namu-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 05:49
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo