Skystųjų kristalų vaizduoklio atsako laiko tyrimas (2)


Skystuju kristalu gamyba. Vaizduoklio kontrastas.

Darbo tikslas. Išsiaiškinti skystųjų kristalų vaizduoklių (Liquid Crystal Display, LCD)vikimo principą. Laboratorinio darbo metu išmatuoti LCD vaizduoklio atsako laiką esant skirtingiems vaizduoklio parametrų nustatymams.

Išsiaiškinome skystųjų kristalų vaizduoklių veikimo principą. Išmatavome LCD vaizduoklio atsako laiką esant skirtingiems vaizduoklio parametrų nustatymams. Laboratorinio darbo metu tyrėme du vaizduoklius. Iš gautų rezultatų matome, kad atsako laikas mažesnis yra pirmojo LCD vaizduoklio ,,LG FLATRON L1753TR”. Iš bandymo, kai buvo keičiamas kontrastas gavome, kad pirmojo vaizduoklio atsako laikas buvo maziausias, kai kontrastas buvo 60%, o antrojo vaizduoklio, kai kontrastas buvo lygus 100%. Pakeitus persijungimo spalvą, gavome didelį atsako laiko skirtumą tarp vaizduoklių, šis skirtumas labiausiai tapo matomas, kai kontrastas antrame vaizduoklyje buvo nuo 20% iki 60% poto atsako laikas tarp abiejų vaizduoklių supanašėjo. Tokį skirtumą gali lemti, kad pimojo LCD monitoriaus atsako laikas pagal specifikaciją 2ms, o antojo LCD monitoriaus atsako laikas pagal specifikaciją 5ms.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 185 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (1428 žodžiai)
  • Remigijus
  • Skystųjų kristalų vaizduoklio atsako laiko tyrimas (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Skystųjų kristalų vaizduoklio atsako laiko tyrimas (2). (2013 m. Rugpjūčio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/skystuju-kristalu-vaizduoklio-atsako-laiko-tyrimas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:48
×