S.Lagerliof Portugalijos karalius


Selma lagerliof portugalijos karalius. Klaros giulos paveikslas. Portugalijos karalius pagrindine mintis. Selma lagerliof portugalijos karalius pagrindine mintis. Knyga portugalijos karalius. Selma lagerliof portugalijos karalius atpasakojimas. Portugalijos karalius knygos aprasymas. Portugalijos karalius paskutinis vakaras aprašymas. Portugalijos karalius rasinys. Portugalijos karalius pasaka.

“tėvo ir dukters istorija s. Lagerliof romane “portugalijos karalius” ta diena, kai janui andersonui gimė dukra buvo niūri šalta ir lietinga. Tai jį labai veikė. Jam išvis nepatiko ta mintis, kad jam gims kūdikis. Juk jis susidėjo su katryna tik tam kad daugiau nebereiktų dirbti pas eriką iš falos. O apie kūdikį jis visai negalvojo.

tėvo ir dukters istorija s. Lagerliof romane portugalijos karalius ta diena, kai janui andersonui gimė dukra buvo niūri šalta ir lietinga. Tai jį labai veikė. O apie kūdikį jis visai negalvojo. Taigi jis nusprendė, kad bus toks koks, buvo erikas iš falos rinkimų dieną kai metė savo biuletenį į balsadėžę. Taigi kai jį pakvietė į kambarį jis buvo toks kaip ir norėjo. Tačiau kai pribuvėja davė kūdikį janui į rankas, jo širdis taip suplazdėjo ir pradėjo daužytis, kad jis nebenorėjo savo mergytės niekam atiduoti daugiau niekada gyvenime. Kai mažajai klarai giulai suėjo šešeri metai, janas nusprendė leisti dukrą į mokyklą. Tačiau janas pajuto kad per pamokas dukra jo nė nepastebi, ji žiūri tik į mokytoją. Ji pradeda nuo jano tolti. Tačiau jam buvo paguoda tai, kad ir kiti vaikai elgiasi taip pat. Bet egzaminų dieną mokytojui uždavus.

Klausimą, kaip dar yra vadinamas dievas, ir klarai atsakius, kad ji jį vadina janu, ir mokytojui paaiškinus, kad ji todėl taip pasakė, kad ji norėjo pasakyti tėvu, bet ištarė janu todėl, kad jos tėvas, su kurio ji praleidžia visą savo laiką vardu janas, mergaitės tėvui pasidarė ramu ir gera, todėl kad jis suprato, kad mergaitė vis dar jį myli. Po daugelio metų, kai klara giula užaugo, ji nusprendė, jog jai gimtajame kaime nebėra kas veikti ir reikia išvykti į platųjį pasaulį. Ir vieną dieną grįžęs namo janas kažkodėl blogai jautėsi.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (672 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vyte
  • S.Lagerliof Portugalijos karalius
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
S.Lagerliof Portugalijos karalius. (2011 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/slagerliof-portugalijos-karalius.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:29
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo