Slaptas pirkėjas „Fielmann“ parduotuvėje


Įvadas. Analizė I dalis. Analizė II dalis. Literatūra.


Pasirinkome optikos parduotuvę „Fielmann“. Ši optikos parduotuvė teikia optikos paslaugas. Joje galima pasitikrinti akis, įsigyti kontaktinius lęšius, korekcinius akinius, saulės akinius bei akinių aksesuarus. Prekių asortimentas labai platus.

Mūsų išankstiniai poreikiai: eidamos į parduotuvę, jau buvome sugalvojusios ko mums „reikia“: kontaktinių lęšių, akinių dėklo ir akinių virvutės.

Įėjus i „Fielmann“ optiką, mus pasitiko konsultantės žvilgsnis, linktelėjimas, šypsena ir jos pirmos pasisveikinimas: „Sveiki“. Pasijautėme labai maloniai, nes tik įžengusios į optiką iš karto buvome pastebėtos ir maloniai „priimtos“. Pasisveikinimą galime vertinti kaip malonų pradinį kontaktą bei jo palaikymą.

Mus aptarnavusios konsultantės bendravimo stilius labiausiai priminė nuoširdų/draugišką kartu sumaišyta su mandagiai formaliu. Konsultantė mums viską maloniai ir nuoširdžiai parodė ko mes ieškojome, patarė, kuri prekė geresnė, taip pat visuomet kreipėsi „Jūs“. Manome, kad šių dviejų stilių mišinys - tobulas aptarnaujant klientus. Kadangi konsultantai turi būti draugiški/nuoširdus ir tuo pačiu mandagiai formalūs. Taip yra geriausiai pasiekiamas kliento pasitenkinimas, kadangi klientas jaučiasi svarbus.

Darbuotoja, kuri mus aptarnavo matėsi, kad šioje sferoje dirba tikrai ilgą laiką ir žino kaip reikia sutikti klientą, kaip su klientu bendrauti. Galime pasakyti, kad darbuotoja yra tvirtai žinanti ko reikia pas klientą klausti, neužduoda kvailų klausimų, kurie nėra susiję su ieškomomis prekėmis. Pasijautėme taip, lyg mus būtų aptarnavusi savo srities profesionalė.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (892 žodžiai)
  • Kolegija
  • Miglė
  • Slaptas pirkėjas „Fielmann“ parduotuvėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Slaptas pirkėjas „Fielmann“ parduotuvėje. (2019 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaptas-pirkejas-fielmann-parduotuveje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 12:43
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo