Slaptažodžių nulaužimo ir išviliojimo strategija ir būdai


Slaptažodžių nulaužimo programa. Slaptazodziu nulauzimas. Slaptazodzio nulauzimo programa. Rar slaptazodzio nulauzimas. Nulauzimo budai. Programa slaptazodziui nulauzti. Bios slaptazodzio nulauzimas. Windows slaptazodzio nulauzimas. Laboratoriniu darbu aprasymai password nulauzimas. Išsaugotų slaptažodžių peržiūra.

Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Spėjimas. Klavišų paspaudimų sekimas. Vienodų slaptažodžių paieška. Windows‘ų slaptažodio laužimas. Bios slaptažodio laužimas:. Išsaugotų slaptažodžių peržiūra. „fizinis“ slaptažodžių laužimas. Archyvuotų (*.rar) failų slaptažodžio laužimas. Išvados.

Kartais taip būna, kad dėl tam tikrų priežasčių reikia sužinoti kito asmens slaptažodžius. Šiame darbe aprašomi būdai, kaip neturint daug programavimo ir kompiuterijos žinių galima sužinoti kieno nors slaptažodį. Visa informacija parašyta supažindinimo tikslais ir neskatina imtis veiklos, kurią draudžia Lietuvos Respublikos įstatymai.

Visų pirma slaptažodį galima pabandyti atspėti. Jį spėti reiktų stsižvelgiant į turimą apie žmogų informaciją (asmens kodą, gimimo datą ar kitas žmogui svarbias datas, artimųjų ir naminių gyvūnų vardus, automobilio numerį ir t.t.).

Deja tikimybė, jog pavyks atspėti slaptažodį yra minimali.

Galima pasinaudoti specialiomis programomis, sekančiomis kompiuterio klavišų paspaudimus - Keyloggeriais. Keyloggeris – programa sekanti ir fiksuojanti kompiuterio klavišų paspaudimus. Tobulesni keylogeriai renka daugiau informacijos apie kompiuteriu atliekamas užduotis – fiksuoja ekrano vaizdus, laiką kada buvo paleista ir uždaryta konkreti programa, lankytus interneto puslapius.

Iš esmės keylogerio pasirinkimas ir naudojimas priklauso nuo to ar Jūsų „auka“ ir jūs naudositės tuo pačiu ar skirtingais kompiuteriais.

Jei norėsite keylogerį įdiegti į nutolusį kompiuterį reikės šiek tiek išradingumo ir papildomos programinės įrangos.

Visų pirma keylogerio programą reikia instaliuoti į savo kompiuterį (dažniausiai tai daryti nėra saugu, nes patys galite tapti šnipų aukomis). Jį suinstaliavus reikia atlikti norimus nustatymus:

Baigus visus nustatymus reikia sukurti nutolusiuos instaliacijos bylą (remote installation file). Šią bylą reikės nusiųsti „aukai“. Paprasčiausias būdas – ją sujungti su kokia nors kita byla ir nusiųsti „aukai“.

  • Microsoft Word 292 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (1393 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Slaptažodžių nulaužimo ir išviliojimo strategija ir būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Slaptažodžių nulaužimo ir išviliojimo strategija ir būdai. (2010 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaptazodziu-nulauzimo-isviliojimo-budai.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 18:35
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo