Slapto pirkėjo tyrimas UAB „Rimi Lietuva“ parduotuvėje


Įvadas. Bendra informacija apie objektą. Aplinkos tyrimas. Aptarnaujantis personalas. Bendravimas ir informacijos suteikimas. Išvados ir pasiūlymai.


Darbo tikslas: Skatinti savarankiškai tirti, analizuoti esamą aptarnavimo situaciją UAB „Rimi Lietuva”.

Priėjus prekybos centrą Luizė, kuriame yra įsikūrusi parduotuvė Rimi, aplinka buvo tvarkinga. Šis prekybos centras yra naujas, todėl vis dar buvo vykdomi išorės parduotuvės darbai, nesimėtė šiukšlių ar ko nors, kas gadintų parduotuvės įvaizdį. Šalia parduotuvės jau buvo įrengta, tačiau ne visiškai baigta automobilių stovėjimo aikštelė.

Įėjus į prekybos centrą buvo ženklas, nurodantis kokia linkme reikia eiti link parduotuvės Rimi. Šalia įėjimo buvo sustumti vežimėliai ir sudėti prekių krepšiai. Prie įėjimo jau buvo sudėta kalėdinės prekės ir dekoracijos, jos labai puošė parduotuvę. Parduotuvės grindys buvo švaros, aplinka tvarkinga, prekių išdėstymas tai pat. Tik įėjus į parduotuvę šone buvo sudėti lankstinukai ir laikraštukai su akcijomis, nuo lubų buvo nuleisti reklaminiai stendai, jog savaitgalį Rimi parduotuvėse vyksta „Mamutų dienos“ – šiomis dienomis buvo suteikta daug akcijų įvairioms prekėms. Šalia prekių lentynų buvo pristatytos lentynos, kuriuose buvo sudėtos akcijinės prekės, o virš jų geltoname fone didelėmis raidėmis buvo užrašyta, jos šioms prekėms yra taikoma akcija. Parduotuvėje reklaminių stendų, lankstinukų ir įvairiausių nuolaidų netrūksta.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1096 žodžiai)
  • Kolegija
  • Esa
  • Slapto pirkėjo tyrimas UAB „Rimi Lietuva“ parduotuvėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Slapto pirkėjo tyrimas UAB „Rimi Lietuva“ parduotuvėje. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/slapto-pirkejo-tyrimas-uab-rimi-lietuva-parduotuveje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 15:12
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo