Slauga. Judėjimo charakteristika


Ligoniu judejimas referatai. Judėjimo problemos. Judėjimo reikšmė žmogaus organizmui. Paciento judėjimas, slauga. Kursinis apie judejimo sutrikimus. Slauga poliklinikoje referatas. Mokslo baze ppt pristatymas reabilitacija. Judėjimo reikšmė žmogaus gyvenime, ligos ir slauga. Referatai susije su slauga. Judejimo prigimtis.

Judėjimo prigimtis. Judėjimo reikšmė žmogui. Aplinkos tyrimas. Ritmingų judesių džiaugsmas. Jausminės energijos nukreipimas. Geros savijautos propaganda. Žmogaus ir daiktų perkėlimas. Judėjimą įtakojantys veiksniai. Fiziniai veiksniai. Psichologiniai veiksniai. Socialiniai kultūriniai veiksniai. Aplinkos veiksniai. Politiniai ekonominiai veiksniai. Pacientų problemos ir slauga. Pacientų problemos. Aplinkos pasikeitimas ir įprastinė tvarka. Fizinė negalia/invalidumas. Priklausomybės/nepriklausomybės būklės pasikeitimas judėjime. Kai kurios specifinės su judėjimu susijusios problemos. Judėjimo problemos. Raumenų ir griaučių problema. Gydomosios judėjimą varžančios procedūros. Skausmas. Skausmo rūšys. Socialinės ir emocinės problemos. Griuvimas.

Pagal savo prigimtį ši gyvybinė veikla yra glaudžiai susijusi su dauguma kitų gyvybinių veiklų. Dauguma žmonių galimybę judėti priima kaip savaime suprantamą dalyką.

Nuolat naudojami raumenys pasidaro standūs ir atrodo tvirtai juos palietus ir atvirkščiai retai naudojami raumenys praranda tonusą, pasidaro minkšti, išglebę.

Judėjimo prigimtį geriau suprasti padeda keletas principų tokių kaip susitraukimas ir atsipalaidavimas, kėlimas svertų ir žemės trauka

Gebėjimas judėti leidžia žmogui tyrinėti save ir aplinką. Jeigu dėl kokių nors priežasčių judėjimas yra apribotas arba jis neturi galimybės atsiliepti į savo aplinkos jaudiklius, žmogui gali sutrikti jo fizinis ir psichosocialinis augimas, vystimasis.

Negalėjimas judėti, gebėjimo judėti praradimas arba apribojimas gali padaryti nepataisomą žalą žmogaus, kaip savo paties, įvaizdžiui, galbūt paveikdamas jį taip, kad žmogus jau nebegalės užimti bent kiek reikšmingą vietą visuomenėje

Maži vaikai, atsiliepdami į muziką, o ilgainiui ir į ritmą, atrodo, intuityviai ir spontaniškai pradeda judėti.

Daugelis suaugusių žmonių beveik nesąmoningai džiaugiasi ritminiais kūno judesiais. Galima pastebėti, kaip sėdėdami vieni ar būdami drauge su kitais, mušame ranka, trepsime ar supuojame koja.

Dėl daugelio priežasčių, nuo nuobodžio iki agresijos, kai kuriems žmonėms fizinis aktyvumas yra būdas savo jausmams išlieti. Daugelis ,,normalių” bet veiklių, energingų paauglių ir jaunuolių sako, kad jie tokių būdu “nuleidžia garą” ir daugelis sutinka, kad po to jie jaučia palengvėjimą.

  • MS PowerPoint 15 KB
  • 2015 m.
  • 36 puslapiai
  • Universitetas
  • Gerda
  • Slauga. Judėjimo charakteristika
    10 - 2 balsai (-ų)
Slauga. Judėjimo charakteristika. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/slauga-judejimo-charakteristika.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 07:41
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo