Slaugos istorija (pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūra)


Slaugos istorija. Priklausomybės / Nepriklausomybės vertinimas. Slaugos diagnozė.


Kaip šeima vertina paciento sveikatos būklęVertina blogai(dėl to kad būklė pablogėjo). Pasak arimųjų, atminties, orientacijos sutrikimai palaipsniui progresuoja, keleta metų pati neišeidavusi iš namų, buityje nesitvarkiusi.

Priėmimo ar nukreipimo į ligoninę priežastys Būklė po smegenų infarkto, grąžinta iš RVUL tolimesniam gydymui ir slaugai.

1. Saugi aplinka: Moteris 74 metų, pensininkė. Apžiūrint odą – yra randas po dešinio šlaunikaulio lūžio operacijos. Likęs randas be paraudimų. Odoje nėra bėrimų. Infekcijos rizikos nėra. Pacientė mato blogai(nešioja akinius), girdi gerai. Pacientė teigia, kad skonį kvapą, jaučia gerai. Psichologinio smurto nejaučia. Prižiūri globėjas, brolis. Nepažįstama aplinka, svetimi žmonės ir neįprasti daiktai pacientei didelės reikšmės neturi, bet nori namo.

2. Bendravimas: Lietuvė. Kalba neaiškiai. Dažnai nusikalba ir neatsako į užduotus klausymus. Guli lovoje nevaikšto, mato blogai naudoja akinius, girdi gerai, uoslė nesutrikusi, lytėjimas sutrikęs. Skundžiasi dešinės kojos ir rankos skausmais.

3. Kvėpavimas: Pecientė nekosti, neskrepliuoja, balsas neužkimęs. Kvėpavimas ritmiškas 20k/min. Pacientė nerūko ir niekada nerūkė. Širdies veikla ritmiška, ŠSD – 80 k/min. AKS – 160/90 mmHg.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (779 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rimas
  • Slaugos istorija (pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūra)
    10 - 2 balsai (-ų)
Slaugos istorija (pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūra). (2016 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaugos-istorija-pagyvenusiu-zmoniu-sveikatos-prieziura.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 04:19
×