Slaugos istorija savarankiškas darbas


Haloperidol-Richter 5mg tabletės N. Galimas šalūtinis poveikis Vartojant ilgai, gali atsirasti drebulys, raumenų sustingimas, įvairūs judesių sutrikimai.

Nusiskundimai: Skundžiasi, kad girdi vyriškus balsus kurie komentuoja jos elgesį. Dėl tų balsų negali nieko daryti, miegoti, jaučia nuovargį, baimę.

Psichikos sveikatos sutrikimo anamnezė (aprašoma ligos pradžia, ją sukėlusios priežastys, simptomai, požiūris į hospitalizavimą ir gydymą).

Gydosi nuo 1998m.,visą laiką gydėsi Šiauliuose, tačiau ji mano kad ten jos negali pagydyti, todėl savo noru atvyko į Vilniaus psichiatrijos ligoninę. Sako kad gyvenime jokiu didelių stresų nepatyrė.

Šeimos anamnezė: Gyvena viena, su vyru išsiskyrusi, turi sūnų kuris gyvena Anglijoje todėl retai ją aplanko.

Paciento gyvenimo anamnezė: 30% darbingumo lygis, gauna pašalpą iš kurios gyvena.

Asmenybė iki susergant (aprašomi santykiai ir elgesys su artimaisiais, pažįstamais, paciento požiūris į darbą, interesai, įsitikinimai, požiūris į save, į savo sveikatą ir kt.).

Iki susergant dirbo pardavėja Šiaulių maisto prekių parduotuvėje. Su vyru nesugyveno, nes ją išdavinėjo su kitomis, todėl išsiskyrė. Pacientė gydosi savo noru, nes jaučia baimę dėl klausos haliucinacijų.

Informacijos iš artimųjų nėra galimybės surinkti, sūnus gyvena Anglijoje, pacientės niekas nelanko. Personalas taip pat nieko negali pasakyti apie pacientę nes ji šioje ligoninėje gydosi pirmą kartą.

1. Sąmonė: nesutrikusi □, somnolencija □, soporas □, koma □, sutrikusi laiko orientacija □, sutrikusi vietos orientacija □, sutrikęs savęs supratimas □

Sąmonė nesutrikusi, pacientė orientuota laike.

2. Išvaizda: tvarkinga □, netvarkinga □, neįprasta □, atitinkanti amžių □, neatitinkanti amžiaus □

Atrodo tvarkingai, tačiau susitvarko tik paraginta personalo, pati nesuinteresuota prižiūrėti savo išvaizdą.

3. Judesiai: nesutrikę □, manieringi □, pagreitėję □, sulėtėję □, nejudrumas □, tremoras □, hiperkinezės □, traukuliai □, stereotipijos □

Eisena netvirta, vaikšto nuleidus galvą.

akių kontaktas geras □, akių kontakto nėra □, vyzdžiai lygūs □, nelygūs □ ,

Akių kontakto nėra, nesukoncentruoja žvilgsnio.

6. Elgesys: taktiškas □, netaktiškas □, įkyrus □, priešiškas □, manipuliuojantis □, pasitikintis personalu □, įtarus □, bailus □, agresyvus □

  • Slauga Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1625 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Slaugos istorija savarankiškas darbas
    10 - 8 balsai (-ų)
Slaugos istorija savarankiškas darbas. (2015 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaugos-istorija-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:14
×