Slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiaisiais patirtys


Socialinis darbuotojas bendrauja su ligoniu apie religija. Mirštančiojo slauga. Socialinio darbo specifika slaugos ligoninėje. Mirstanciuju bendravimas. Slaugos vadyba referatai. Diplominiai socialinio darbuotojo bendravimas. Socialinio darbuotojo vaidmuo paliatyvioje pagalboje. Ligonių patirtys. Socialinio darbuotojo veikla ligonineje. Savanorių paliatyvioje pagalboje.

Slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiaisiais patirtys. Santrauka. Summary. Sąvokos. Įvadas. Literatūros apžvalga. Paliatyvi pagalba. Gyventojų senėjimas ir mirtingumas. Paliatyvios pagalbos samprata ir apibrėžimai. Paliatyviosios pagalbos principai ir tikslai. Paliatyvią pagalbą teikiančios komandos sandara ir jos vaidmuo. Komandinis darbas teikiant paliatyvią pagalbą. Savanoriai. Socialinio darbuotojo vaidmuo paliatyvioje pagalboje. Specialistų bendravimas su pacientais ir artimaisiais. Mirtis ir mirimas. Egzistencializmas. Mirties ir mirimo sąvokos. Požiūrio į mirtį kitimas. Krizė ir mirimo stadijos. Tyrimo rezultatai ir metodologija. Tyrimo metodologija. Darbuotojų bendravimo su mirštančiaisiais ypatumai. Mokymasis iš mirštančiųjų. „būna, kad norisi verkti. “. Bendravimo su mirštančiaisiais profesiniai įgūdžiai. Mirtis ir susidūrimas su ja. Skaudžiausios mirtys. Dažnų susidūrimų su mirtimi išgyvenimai. Pokalbiai apie mirimą. Komandinio darbo reikšmė prižiūrint mirštančiuosius. Personalo bendradarbiavimas. Socialinio darbuotojo vaidmuo. Mirštančiojo artimųjų elgesys. Religijos prasmė darbe su mirštančiuoju. Įžvalgos. Rekomendacijos. Literatūra.

Vėliau, vis labiau gilinantis į pasirinktą sritį supratau, kad tai, kas mane labiausiai domintų, būtų bendravimo su mirštančiaisiais patirtys, kuo tas bendravimas yra specifiškas ir ypatingas, kokių įgūdžių ar tam tikrų asmeninių savybių labiausiai reikia bendraujant su mirštančiu žmogumi ir galų gale, gal kažką netgi galima gauti iš to bendravimo, gal visas tas santykis mirštančiuoju keičia tavo paties gyvenimą ar požiūrį į kai kuriuos dalykus. Juk ir tarp socialinio darbuotojo ir jo kliento yra svarbu geras santykis, atviras bendravimas, nes būtent bendraujant tu gali sužinoti daug reikšmingų dalykų apie klientą, kurie yra labai svarbūs siekiant jam suteikti kiek įmanomą kokybiškesnę pagalbą, kas man, kaip būsimai socialinio darbo specialistei atrodo labai svarbu. Tai yra tie aspektai, kurie mane labiausiai domina.

Tyrimo tikslas - ištirti slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiaisiais patirtis.

Tyrimo objektas – slaugos ligoninės darbuotojų bendravimo su mirštančiaisiais patirtys.

Tyrimo klausimas - kokios yra slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiuoju patirtys?

Tyrimo tipas – kokybinis tyrimas.

  • Sociologija Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 115 KB
  • 2012 m.
  • 70 puslapių (25040 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiaisiais patirtys
    10 - 3 balsai (-ų)
Slaugos ligoninės personalo bendravimo su mirštančiaisiais patirtys. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaugos-ligonines-personalo-bendravimo-su-mirstanciaisiais-patirtys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:33
×