Slaugos praktika


Slaugos planas pagal situacija. Slaugos planas pagal gyvybines veiklas. Slaugos mokymo plano sudarymas pagal situacija. Paciento psichinės būsenos įvertinimas.. Senųžmonių slaugos procesa. Kursiniai bakalauro darbai slaugos tema. Slaugytojų bakalauro darbai. Pagyvenusių žmonių slauga nemokamas referatas. Slaugos etines situacijos aprasymas. Bakalauriniai darbai pavyzdziai temos su medicina.

Psichikos sveikatos slaugos praktika. Slaugos istorija. Pacento sergancio manija analize ir slaugos plano sudarymas pagal gyvybines veiklas. Dokumentinė dalis. Biografija ir socialiniai duomenys. Paciento situacijos vertinimas. Gyvybinių veiklų vertinimas. Slaugos planas ( išdėstyti problemas pagal svarbą). Slaugytojo darbas tiriant ir gydant pacientą. Paciento psichinės būsenos įvertinimas.

Pacietė jaučiasi saugi ligoninėje, ji čia ne pirmą kartą, todėl viską žino, kur kas yra ir todėl net jaučia pranašumą prieš kitus. Nors ir jaučiasi saugi, tačiau išsako, kad kartu jaučia ir nerimą. Pacientės rega ir klausa nesutrikę.

Pacientė bendrauja daug ir noriai. Ji šneka greitakalbe, bet mintys šokinėja nuo vienos temos prie kitos. Kalba labai išraiškingai, nukrypdama į smulkmenas, kalbėdama daug gestikuliuoja rankomis, rodo įvairias mimikas. Greit užmezganti pažintis, randa kalbą su kiekvienu pacientu ir personalu, tačiau „už akių“ apkalba ir pasakoja, kad nepatinka kaikurie žmonės.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (1165 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danguole
  • Slaugos praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Slaugos praktika. (2012 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaugos-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 13:47
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo