Slaugos procesas tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinė veikla


Tustinimosi ir slapinimosi problemos senstant. Gyvybinės veiklos. Amžiaus itaka tustinimosi ir slapinimosi gyvybines veiklos priklausomybei. Tustinimasis gyvvybine veikla. Gyvybines veiklos slaugoje. Šlapinimosi tustinimosi sutrikimai. Paciento gyvybinės veiklos. Slapinimosi ir tustinimosi. Slaugos lovos naudotos. Slauga slapinimosi sutrikimai.

Slaugos procesas tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinė veikla. Slaugos procesas. Tuštinimosi ir šlapinimosi veikla. Tuštinimosi ir šlapinimosi prigimtis. Gyvenimo trukmė: poveikis tuštinimuisi ir šlapinimuisi. Tuštinimąsi ir šlapinimąsi įtakojantys veiksniai. Tuštinimosi ir šlapinimosi individualumas. Tuštinimasis ir šlapininimasis:paciento problemos ir slauga. Aplinkos ir įprastos tvarkos pasikeitimas. A). Priėmimas į ligoninę. Privatumo stoka. Nežinoma tvarka. Tuštinimosi ir šlapinimosi įpročių pasikeitimas. Šlapimo ir jo šalinimo pasikeitimai. Išmatų ir jų šalinimo pasikeitimai. Šlapimo nelaikymas. Išmatų nelaikymas (enkoprezė). Tuštinimosi ir šlapinimosi būdo pasikeitimas. Šlapinimosi kateterizacija. Šlapinimosi nukreipimas. Inkstų pakeitimo terapija (inkstų dializė). Ileostomija/kolostomija. Priklausomybė/nepriklausomybė būklės pasikeitimas tuštinantis ir šlapinantis. Ribotas mobilumas. Apribojimas lova. Psichinis sutrikimas. Kai kurios specifinės su tuštinimusi ir šlapinimusi susijusios problemos. Slaugos individualizavimas. Išvados. Naudota literatūra.

Šis kursinis buvo paskirtas tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinei veiklai aptarti. Tačiau kaip jau buvo sakyta anksčiau, bet kuri gyvybinė veikla kaip savarankiškas objektas gali būti išskirta tik jos nagrinėjimo tikslais. Tikrovėja įvairios gyvybinės veiklos yra labai glaudžiai tarpusavyje susijusios ir aiškiai jas skiriančių rybų nėra. Tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinė veikla yra susijusi su kitomis gyvybinėmis veiklomis, taip kaip su kitais slaugos modelio komponentais.

  • Medicina Kursinis darbas
  • Microsoft Word 4523 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (5053 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Slaugos procesas tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinė veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
Slaugos procesas tuštinimosi ir šlapinimosi gyvybinė veikla. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/slaugos-procesas-tustinimosi-ir-slapinimosi-gyvybine-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:55
×