Slidinėjimas referatas


Referatas apie slidinejima. Slidinejimas lietuvoje referatas. Rašinys apie slidinėjimą. Slidinejimas pristatytas per skaidres. Slidinejimas referatai. Referatas lietuvos slidinejimas. Rasinelis apie slidinejima. Slidinejimo istakos lietuvoje.

Sporto šakos ištakos. Slidinėjimas šiandien. Slidinėjimo varžybos. Technika. Laisvas stilius. Lietuvoje yra nemažai slidinėjimo trasų, skirtų tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Kaip išmokti slidinėti? Pavojingiausios slidinėjimo trasos europoje. Garsiausi lietuvos slidininkai. Naudoti šaltiniai.

Patarimas:Jūsų pagrindinė stovėsena turi būti subalansuota ir stabili, jūs turite jaustis patogiai neribotą laiką, jeigu taip nėra gal būt jūs perdaug įsitempęs, pasistenkite atsipalaiduoti.PratimaiPripraskite prie pagrindinės laikysenos. Stovėdami pasvirkite į priekį, pajauskite kaip jūsų svoris persimeta į priekinę pėdos pusę kol blauzda atsirems į batus, tą patį pajuskite ir atsilošdami atgal, matote kokią didelę paramą gaunate iš jūsų batų. Kokia pozicija patogiausia?Savijauta ir patogumasJūsų kojos - tai pagrindinis kontroliavimo raktas. Pagaliau, slidinėjant didžiausias krūvis neišvengiamai tenka kojoms, taip pat ir visi grįžtamieji sniego teikiami pojūčiai. Vienaip ar kitaip paskirstydami savo jėgas atskiroms kojų dalims, jūs galite valdyti savo slides.PAVOJINGIAUSIOS SLIDINĖJIMO TRASOS EUROPOJEEuropos slidinėjimo kurortai garsėja ne tik aukštu serviso lygiu, bet ir pačių sudėtingiausių, vadinamųjų "juodų", trasų gausa.

Eugenija Adaškevičienė-Bugarevičiūtė–1963–1972 m. daugkartinė Lietuvos slidinėjimo čempionė ir prizininkė, sporto meistrė.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 465 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1505 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Slidinėjimas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Slidinėjimas referatas. (2012 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/slidinejimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:58
×