Smart cars


Smart Cars. Your Car Will Predict Where You’ll Drive. Your Car Will Predict What Traffic Will Do. Your Car Will Predict Pedestrians’ and Other Drivers’ Next Moves. Your Car Won't Change That Much — Its Computers Will. Išmanieji automobiliai. Jūsų automobilis nuspės kur norite važiuoti. Jūsų automobiis nuspės kaip elgsis kiti eismo dalyviai. Jūsų automobilis nuspės pesčiūjų bei kitų vairuotojų sekantį žingsnį. Jūsų automobilis nepasikeis, pasikeis tik kompiuteris. Keywords.

Įstatymų leidėjai prieš keletą savaičių Nevadoje padarė perspektyvų užsakymą naujiems reglamentams dėl nevairuojamų automobilių. Daugelis transporto priemonių jau dabar turi sistema kurios padeda vairuotojui valdyti transporto priemonę, pavyzdžiui automobilio parkavimo sistema ir slydimo kontrolė, netrukus automobiliai galės priimti sprendimus ir vairuoti visiškai patys.

Tačiau tam tikrais būdais savarankiškai dirbančių automobilių jau yra. Naudojant gana paprastą programinę įrangą, didžiausios JAV ir Europos automobilių gamintojos, gamina automobilius dar sumanesnius ir ekologiškesnius, tai neturi nieko bendro su hibridiniais varikliais ar alternatyviais degalais.

Sujungti vienas ir su kitu ir prie rysio sistemos, automobiliai priims sprendimus patys – taigi ateityje vairavimas taps lengvesnis ir mažiau priklausomas nuo žmogaus rankų. Algoritmai ir analitikai prognozuos vairuotojų elgesį, numatys kelionę nuo kelių sekunžių iki kelių valandų. Radarai įrengti kėbuluose jaus aplinką ir atstumą nuo automobilio iki automobilio, taip bus sumažitos spūstys avarijų skaičius ir bus taupomas kuras.

Jei nesinaudojate masiniu tranzitu ir važiuojate ta pačia rutina ryte – į darbą, po darbo į parduotuvę ir tuomet namo. Ford ketina įdiegti automobiliuose sistema kuri nuspės kur norite keliauti kai užvedate automobilį. Tyrėjai suveda vairavimo istoriją į Google programinės įrangos paslaugą kuri vadinasi ,,Prognozė API’’ kuri panaudoja automatinį algorotmą, kad sukurtų prognozuojamus modelius ir tada formuoja vairuotojo įpročius.

  • Microsoft Word 102 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1279 žodžiai)
  • Milaknis21
  • Smart cars
    10 - 3 balsai (-ų)
Smart cars. (2014 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/smart-cars.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:19
×