Smart Wheelchair


Description. Features. Controls. Safety. Email. Texting. Instant Messaging. Social Networking. Blogs. Video Conferencing. IWatch future of today’s watch. Paralyzed woman controls robotic arm with her mind.

Smart vežimėlis s yra unikaliai keistas neįgaliųjų vežimėliai, įrengtas su šypsena Rehab "nuosavų Smart kontrolė. Sukurti protingas kėdė per susidūrimo jutiklių, balso patvirtinimus, iš anksto nustatytu kelio toliau, greitis ir judesio kontrolės. Visi šie gebėjimai pagalba ir pagerinti sprendimų priėmimą, kad naudotojui kėdė saugesnis ir lengviau naudoti.

 Įrodyta švietimo, mokymo ir vertinimo įrankis     Lengvai valdomas jungiklis kreiptuką ar skaitytuvo, Talpina beveik ir krėslų sistema     Jutiklių galimybės aplinkos ir vartotojų saugos Linija nuo gebėjimas lengvai kambaryje-to-tom ir duris manevringumo Balso patvirtinimas išvedamas komandas susidūrimo apsaugos Lengva įsteigti keliems vartotojams Platus variantų

Smart kontrolė gali būti lengvai įdiegti ir integruoti aktyvuoti anketa Mustang vaikams, kaip išradingai lakuotais varomas invalido vežimėlyje, kuris čia Smile Tikimės, šimtu procentų, kad būtų tinkamiausia. HANDICARE anketa Puma yra dar vienas puikus kėdė, kuri yra tvirtas ir patikimas todėl puikiai tinka paaugliams ir suaugusiems.

Kiekvienas kėdė įrengta susidūrimo apsaugos priemonė, leidžianti mažos avarijos pasitaiko nepažeidus kėdę ar sužeisti naudotoją. Balso patvirtinimai plius susidūrimo jutikliai taip pat pagalba kėdė saugos kuri yra ypač svarbi Smart kėdės.

Livescribe smartpens let your notes speak for themselves. Holding several hundred hours of audio and sporting a micro-USB connector, the pens work with Livescribe's proprietary dotted paper to record handwritten notes. The two models, Echo and Pulse, map handwriting for transfer to a computer or directly to a mobile device, Google Docs, Facebook, Evernote, or an email. The pens can also record audio and play back what was said at a particular moment of note taking.

Pastaba gavėjas: užsirašinėti skaitmeniniuLivescribe smartpens tegul jūsų pastabos kalba patys už save. Laikant kelis šimtus valandų garso ir sporto mikro-USB jungtį, švirkštimo dirbti su Lotus nuosava punktyrinės popieriaus įrašyti ranka rašytos pastabos. Šie du modeliai, Aidas ir pulsas, map rašyseną perkelti į kompiuterį arba tiesiogiai į mobilųjį prietaisą, "Google Docs", "Facebook", Evernote, arba elektroniniu paštu. Švirkštimo priemonėje taip pat gali įrašyti garso ir atkurti tai, kas buvo pasakyta, tam tikru momentu idejimo prisiėmimą.

Jūs turite atsakyti į savo elektroninio pašto adresą arba samdyti ką nors padaryti tai už jus. Paštas tapo standartinė forma verslo komunikacijos, ypač trumpųjų žinučių, kurios reikalauja veiksmų. Ši technologija pagrįsta komunikacijos natūra leidžia jums rūpintis daug klientų, taip pat partnerius ir kitas suinteresuotąsias šalis be ilgų pokalbių. Iš tiesų, modernus programinė įranga leidžia jums siųsti tą patį laišką visoms suinteresuotoms šalims, kad būtų galima išlaikyti jūsų pranešimą, vardą ir produktus iš jų protus priešakyje.

  • Anglų kalba Recenzija
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • Anglų
  • 5 puslapiai (2604 žodžiai)
  • Martynas
  • Smart Wheelchair
    10 - 7 balsai (-ų)
Smart Wheelchair. (2015 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/smart-wheelchair.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:50
×