Smėlio dėžės terapija


Smėlio terapija. Smelio terapija referatas. Kaip pasigaminti smelio deze. Smelis terapijai. Dailės terapija autistama. Pirkti smėlio terapijos dėžę. Smelio deze planas. Referatas smelio. Smelio deze breziniai. Smelio terapija vaikams.

Smėlio dėžės terapija. Smėlio terapija- pagalba autistams. Išvados. Literatūra.

Smėlis kieme – dėžė ar smėlio krūva, kurioje kapstomės keliese. Mamos plepa šalia, ir vaikams užtenka žinoti, kad jos yra, tuomet saugiai leidžiasi į naujų pasaulių kūrimą: tiesia gatves, rausia tunelius, stato namus ir galingas tvirtoves, kepa bandeles ir vaišina jomis draugus, akmenukais ir žiedlapiais puošiame princesių rūmus. Pradžioje kastuvėlio ir kibirėlio dalybos, o vėliau mergaitiški „paslaptys“ smėlyje ar juodžemyje kur nors nuošaliai krūmuose, po daugiabučių balkonais, kad patikrintume draugystę.

Taip dažnas prisimena savo vaikystę, kai kiauras dienas žaidžiant smėlis buvo savaime suprantamas, ne mažiau būtinas negu mamos pagaminti pietūs. Žaisdami vaikai laisvi ir kūrybiški, o suaugusiųjų vidinis vaikas ilgisi tokios vienovės tarp minčių, svajonių, kūno ir jausmų, kai nebuvo jokių “neįmanoma”. Suaugę vis labiau specializuojasi, darosi vis protingesni ir vis labiau susivarę, nustoja svajoti ir kurti, pamiršta sapnus ir smėlio kūrinių poeziją.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (2070 žodžiai)
  • Smėlio dėžės terapija
    10 - 2 balsai (-ų)
Smėlio dėžės terapija. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/smelio-dezes-terapija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 02:18
×