Smulkaus ir vidutinio verslo ekonominė analizė Lietuvoje


Smulkaus ir vidutinio verslo ekonominė analizė lietuvoje. Tikslai. Smulkaus ir vidutinio verslo kriterijai. Didžiausias svv privalumas. Ekonominė aplinka. Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių skaičiaus kitimas. Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių pajamos. Veikiančių svv įmonių pasiskirstymas lietuvoje. Lietuvos bendrasis vidaus produktas. Lietuvos gyventojų atlyginimas(pragyvenimo lygis). Lietuvos valstybės skola. Eksportas. Importas.

Aptarti smulkaus ir vidutinio verslo(SVV) kriterijus; Išanalizuoti pagrindines smulkaus ir vidutinio verslo plėtros problemas Lietuvoje; Išnagrinėti smulkaus ir vidutinio verslo ekonominius rodiklius.

Lietuvoje šiuo metu BVP auga. Pagal turimus duomenis atlikus prognozę iki 2019 metų, matome tai, kad BVP Lietuvoje ir toliau augs. Galime teigti, kad tai turės teigiamą poveikį smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

Lietuvoje šiuo metu pragyvenimo lygis auga. Atliklus prognozę iki 2019 metų, matome, kad jis ir toliau turėtų augti. Šis rodiklis taip pat turės teigiamą poveikį SVV įmonėms.

Šiuo metu Lietuvos skolas yra gan didelė. Atlikta prognoze negalima labai pasikliauti.

Lietuvoje šiuo metu eksportas auga. Atlikus prognozę, galima teigti, kad jis ir toliau augs. SVV įmonėms tai turi teigiamą įtaką.

Importas Lietuvoje dabar yra mažesnis už eksportą. Prognozė rodo, kad jis labai stipriai neaugs.

  • MS PowerPoint 310 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (439 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Smulkaus ir vidutinio verslo ekonominė analizė Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo ekonominė analizė Lietuvoje. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-ekonomine-analize-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 04:01
×