Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių tyrimas Panevėžio rajone


Panevezio rajono verslas. Svv panevezyje. Svv panevezyje plėtra. Smulkaus ir vidutinio verslo pletros galimybes panevezyje. Imones panevezio rajonuose. Panevezio smulkiojo verslo įmones. Panevezio rajono kursinis darbas. Smulkaus ir vidutinio verslo tobulinimas. Smulkiojo verslo įmonė kursinis. Verslas panevezio rajone.

Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo teoriniai aspektai. Verslo koncepsija mokslinėje literatūroje. Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų samprata. Smulkaus ir vidutinio verslo aplinka. Smulkaus ir vidutinio verslo išorinės aplinkos elementai. Smulkaus ir vidutinio verslo vidinės aplinkos komponentai. Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo bei rėmimo priemonės lietuvoje. Panevėžio miesto smulkaus ir vidutinio verslo būklės apžvalga. Panevėžio miesto smulkiojo ir vidutinio verslo plėtra. Išvados. Literatūra.

Žvelgiant į pasaulio ir europos šalių patirtį, matome, jog jų rinkos ekonomikoje sveiką konkurenciją bei susijusią su ja ekonominę pažangą stimuliuoja smulkus ir vidutinis verslas (svv).

Šio darbo objektas ne smulkaus ir vidutinio verslo subjektų samprata, todėl bus remiamasi norminių teisės aktų pateikiamais oficialiais apibrėžimais, kurie teigia, kad svv įmonė apibrėžiama kaip juridinis asmuo, vykdantis ūkinę komercinę veiklą. O verslininkas kaip fizinis asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka verčiasi ūkine komercine veikla (įskaitant tą, kuria verčiamasi turint verslo liudijimą).

Šis ūkio sektorius, būdamas neatskiriama kiekvienos šalies ekonomikos dalis, greitai reaguoja ir lanksčiai prisitaiko prie rinkos paklausos ir pasiūlos pokyčių, padeda spręsti užimtumo problemas sukurdamas naujas darbo vietas tokiose veiklose, kur prekės ar paslaugos konkrečiu laiku turi didžiausią paklausą.

Analizuojant ir vertinant svv plėtros procesus ir galimybes, dėmesys sutelkiamas į smulkaus ir vidutinio verslo sektoriaus rėmimo būdus. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtra tai verslo aplinkos tobulinimas, finansinės paramos gavimo gerinimo sąlygos, verslumo skatinimas regionuose, konkurencingumo didinimas.

Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių gausa- tai augančios konkurencingos ekonomikos požymis, o valstybės parama svv jos ekonominės politikos dalis. Darbo objektas – panevėžio mieste veikiančio svv įmonių plėtros galimybės. Darbo tikslas – ištirti panevėžio mieste veikiančio svv įmonių plėtros galimybes.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (5987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Voltury
  • Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių tyrimas Panevėžio rajone
    10 - 2 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių tyrimas Panevėžio rajone. (2012 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-imoniu-tyrimas-panevezio-rajone.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:16
×