Smulkaus ir vidutinio verslo plėtojimas Lietuvoje


Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo sąvoka. Smulkaus ir vidutinio verslo trūkumai bei privalumai. Verslo rėmimo struktūros, skatinančios smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą. Smulkaus ir vidutinio verslo eksporto dabartinė būklė. Eksporto sąvoka. Eksporto rūšys. Lietuvos eksporto plėtra kaimyninėse šalyse. Smulkaus ir vidutinio verslo eksporto plėtros galimybės. Išorinės aplinkos vertinimas. Vidinės aplinkos vertinimas. Vokietijos PEST rodiklių analizė. Jungtinės Karalystės PEST rodiklių analizė. Švedijos PEST rodiklių analizė. Išvados. Resiume.

Šio kursinio darbo tikslas – įvertinti smulkaus ir vidutinio verslo eksporto plėtros galimybes į Švedijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos rinkas.

Siekiant užsibrėžto tikslo, iškeliami tokie darbo uždaviniai:

apžvelgti mokslinę literatūrą nagrinėjama tema;

išsiaiškinti smulkaus ir vidutinio verslo sąvoką;

SSGG (stiprybių, silpnybių, grėsmių ir galimybių analizė), PETS (politinių, ekonominių, teisinių ir socialinių aspektų analizė) metodų pagalba išanalizuoti smulkaus ir vidutinio verslo eksporto vidinę ir išorinę aplinkas;

parengti išvadas ir pateikti siūlymus.

Darbo metodika: rašant kursinį darbą, naudotasi įvairia lietuvių ir užsienio šalių autorių moksline, metodine literatūra bei straipsniais internete.

Nagrinėjant pasirinktą temą, darbe remiamasi įvairių autorių (Stripeikio O., Žukausko P., Mažylio L., Staponkienė J., Luozaitienė L. ir kt.) nuomonėmis bei LR įstatymais.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2014 m.
  • 34 puslapiai (7851 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilona
  • Smulkaus ir vidutinio verslo plėtojimas Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo plėtojimas Lietuvoje. (2014 m. Rugpjūčio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-pletojimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:45
×