Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros galimybės


Įvadas. SVV samprata. SVV vaidmenys. SVV privalumai ir trūkumai. SVV problemos. Svarbiausios SVV plėtros kryptys. Verslo teisinė aplinka. SVV situacija ir tendencijos Lietuvoje. SVV situacija Panevėžio rajone. SVV plėtra Panevėžio rajone. SVV statistika Panevėžio rajone. Panevėžio rajono būklės palyginimas su kitais šalies regionais. Ekspertų nuomonė apie verslo plėtros galimybes Panevėžio rajone. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo problema. Kokios galimybės SVV plėtrai Panevėžio rajone?

Darbo objektas.Smulkių ir vidutinių verslo įmonių padėtis Panevėžio rajone.

Darbo tikslas. Atskleisti smulkaus ir vidutinio verslo plėtros galimybes Panevėžio rajone.

Darbo uždaviniai. Pagrindiniai darbo uždaviniai:

1.pateikti SVV sampratą;

2.išnagrinėti dabartinę SVV situaciją ir jo tendencijas Lietuvoje;

3.išanalizuoti SVV situaciją Panevėžio rajone;

4.Įvardinti SVV plėtros galimybes Panevėžio rajone.

Tyrimo metodai. Mokslinės literatūros ir mokslinių straipsnių analizė, teisinių dokumentų analizė, statistinių duomenų analizė ir lyginamoji analizė.

Darbo struktūra.Darbą sudaro įvadas, keturi skyriai, išvados, literatūros sąrašas. Pirmajame skyriuje pateikiama SVV samprata. Antrajame skyriuje analizuojama SVV situacija ir tendencijos Lietuvoje. Trečiame skyriuje nagrinėjama, Panevėžio rajono verslo būklė ir situacija SVV įmonėse. Ketvirtame skyriuje pateikiama ekspertų ir Panevėžio vadovų nuomonė apie šio rajono verslo plėtros galimybes.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 105 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (4722 žodžiai)
  • Universitetas
  • Exoticaa24
  • Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros galimybės
    10 - 4 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros galimybės. (2013 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-pletros-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 09:19
×