Smulkaus ir vidutinio verslo strateginis planavimas


Praktinis darbas nr. Strateginis planavimas darbo tikslas –. Savikontrolės klausimai. Strateginio planavimo procesas. IĮ „ Varsėdžių duona “ veiklos aprašymas. Rodikliai Mato vnt. Grynasis pelnas be PVM. Įdarbinti žmonės. IĮ „ Varsėdžių duona “ vizija. IĮ „ Varsėdžių duona “ misija. IĮ „ Varsėdžių duona “ vertybės. Strateginiai tikslai. Strateginis planas 2015 2017m. PEST analizė. IĮ “ Varsėdžių duona “. Swot analizė. Bendradarbiavimas Tiekėjai Specialistai Kokybė Didelė konkurencija Mažas žinomumas Įsitvirtinimas rinkoje. Pripažinimas Plėsti savo veiklą Gaminių eksportas Konkurentų pranašumas. Išlaikymo slenkstis Pažymys ir trumpas žinių ir gebėjimų apibūdinimas Išsamus žinių ir supratimo apibūdinimas. Išlaikyta 10 puikiai Puikios , išskirtinės žinios ir gebėjimai. Labai gerai Tvirtos , geros žinios ir gebėjimai. Gerai Geresnės nei vidutinės žinios ir gebėjimai. Vidutiniškai Vidutinės žinios ir gebėjimai , yra neesminių klaidų. Patenkinamai Žinios ir gebėjimai įgūdžiai žemesni nei vidutiniai , yra klaidų. Silpnai Žinios ir gebėjimai įgūdžiai tenkina minimalius reikalavimus. Neišlaikyta Nepatenkinamai Netenkinami minimalūs reikalavimai. Internetiniai šaltiniai.

Įmonė įkurta 2013m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – stogų dengimas, remontas, apdailos montavimas, renovavimas. UAB „Varsėdžių duona “ užsiima gyvenamųjų namų stogų dengimas, renovavimo darbais, projektavimo ir statybos darbais, taip pat statybinių medžiagų prekyba. Įmonė įkurta siekiant pateisinti aukščiausius klientų lūkesčius, bei siekiant įgyvendinti originalius, neįprastus sprendimus, tai pat pardavinėti pačią naujausią ir kokybiškiausią įrangą statybai, taip pat pačias kokybiškiausias statybos medžiagas bei atlikti mums pavestas užduotis. Kylant ekonomikos lygiui ir didėjant klientų lūkesčiams iškyla natūralus poreikis plėstis ir gerinti atliekamų darbų kokybę, bei statybos medžiagų ir įrangos kokybę. „UAB Varsėdžių duona“ daug dėmesio skiria prekių ir darbų kokybei, darbuotojai yra kvalifikuoti, dauguma yra ne vienos srities specialistai. Įmonė dėl kokybiško ir plataus darbo asortimento įsitvirtino rinkoje.

Įmonės vizija- tapti viena iš pirmaujančių stogų dengimo, pastatų renovavimo ir statybinių medžiagų, bei technologijų prekybos įmonių Lietuvoje.Turime nuspręsti, kurių rinkos segmentų poreikius patenkinti verta, o kurių – ne, o po to įvertinti kurie iš šių segmentų yra pelningiausi. UAB „Varsėdžių duona“ siekia plėstis ir pritraukti klientus bei investuotojus. Įmonė siekia pateisinti net pačių įnoringiausių klientų norus, todėl visada atsižvelgiame į klientų pastabas. Siekiama už konkurencingą kainą siūlyti savo statybos paslaugas, statybines medžiagas, bei statybos įrenginius. Augant klientų lūkesčiams siekiame tobulinti darbų technologijas ir remtis kokybe. Darbų mąstai ir vietovės bus plečiamos pagal užsakymų gausą ir užsakovų lūkesčius, taigi atsižvelgiant į užsakovų pageidavimus stengsimės plėstis visuose Lietuvos regionuose. Bėgant laikui konkurencija neišvengiamai didės, todėl stengsimės kelti darbuotojų kvalifikaciją, nuolatos atnaujinti įrangą, darbus vykdyti pačiomis naujausiomis technologijomis, kad įmonės teikiamos paslaugos neturėtų trūkumų. Mūsų įmonės vizija – atlikti darbus kuo kokybiškiau ir atsižvengiant į užsakovo norus kuo greičiau ir pigiau.

Mūsų misija- darbus atlikti sąžiningai, bendradarbiauti su užsienio įmonėmis ir semtis patirties, bei keltis kvalifikacija. Norime patenkinti savo klientų poreikius, suteikti geriausią aptarnavimo lygį, teikti kokybiškiausias gaminius, tenkinančius skirtingų poreikių klientus. Įmonė turi savo reklamą radijuje, internetinį puslapį, bei reklamines skrajutes, kad būsimieji klientai būtų sudominti ir galėtų susipažinti su mūsų veikla.

  • Microsoft Word 318 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1966 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Smulkaus ir vidutinio verslo strateginis planavimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Smulkaus ir vidutinio verslo strateginis planavimas. (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-strateginis-planavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:21
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo