Smulkaus ir vidutinio verslo susidarymo salygos ir motyvacija


Praktinis darbas nr svv susidarymo sąlygos ir motyvacija darbo tikslas –. Savikontrolės klausimai. PRAKTINĖS UŽDUOTYS užduotis Pateikite SVV privalumus ir trūkumus. Baikite pildyti lentelę. Vidutinė įmonė. Mažiau kaip. Maža įmonė. Labai maža įmonė. Apibūdinkite svarbiausius įmonės veiklos efektyvumo rodiklius. Užduotis kurį vadovavimo stilių – X ar Y - taikantis vadovas yra jums arba jūsų vertinamamasmeniuipriimtiniausias. Užduotis. Atvejo analizė. Taikomo vadovavimo stiliaus nustatymas. Išlaikyta 10 puikiai Puikios , išskirtinės žinios ir gebėjimai. Labai gerai Tvirtos , geros žinios ir gebėjimai. Gerai Geresnės nei vidutinės žinios ir gebėjimai. Vidutiniškai Vidutinės žinios ir gebėjimai , yra neesminių klaidų. Patenkinamai Žinios ir gebėjimai įgūdžiai žemesni nei vidutiniai , yra klaidų. Silpnai Žinios ir gebėjimai įgūdžiai tenkina minimalius reikalavimus. Neišlaikyta Nepatenkinamai Netenkinami minimalūs reikalavimai. Internetiniai šaltiniai.

Darbo tikslas – suvokti smulkų ir vidutinį verslą kaip sistemą ir įvertinti verslo aplinkos poveikį jam.

Esate pardavimų departamento direktorius ir paprašėte savo darbuotojo vadovauti naujai pardavimų kampanijai. Kartu su šiuo žmogumi jau vykdėte kitas pardavimų kampanijas ir žinote, jog jis gana gerai išmano darbą ir yra patyręs, kad sėkmingai įvykdytų naują užduotį. Tačiau darbuotojas šiek tiek abejoja, ar pajėgs susidoroti su darbu.

B. Suformuluojate šios naujos užduotiessiekius bei tikslus, tačiau atsižvelgiate į darbuotojo siūlymus.

  • Microsoft Word 328 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (2239 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Smulkaus ir vidutinio verslo susidarymo salygos ir motyvacija
    10 - 6 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo susidarymo salygos ir motyvacija. (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-susidarymo-salygos-ir-motyvacija.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 19:09
×