Smulkių parduotuvių logistika


Mazos parduotuves. Bakalauro darbai logistika. Referatas elektronines parduotuves. „ logistinio produkto vežimo optimalaus maršruto nustatymas. Parduotuvi7 tipai ir charakteristika. Prekiu mokslo rysys su kitais mokslais. Smulki logistika. Referatas apie parduotuves. Mazos logistikos imones. Prekių asortimento formavimas parduotuvėje.

Įvadas. Prekybos logistikos ryšys su kitomis mokslo ir praktikos sritimis. Mažmeninių prekybos įmonių tipai ir jų charakteristikos. Asortimento formavimas uab“ūžesys“. Uždavinys. Išvados. Literatūra.

Logistika- praktinės ir mokslinės veiklos sritis, apimanti įvairius materialinių srautų, ypač plataus vartojimo prekių judėjimo, prekybinės veiklos organizacinių procesų klausimus. Apie ketvirtadalį visų prekybos įmonių sąnaudų sudaro logistinių operacijų išlaidos. Dėl to jų analizei ir galimybių jas mažinti ieškojimui skiriamas vis didesnis dėmesys, nes čia glūdi šios ūkio šakos , atskirų įmonių efektyvios ir pelningos veiklos rezervai, konkurencijos sėkmė.

Logistika yra dviejų ir daugiau veiklų tarpusavio sąveika, kurių tikslai yra žaliavų, materialinių išteklių ir produkcijos planavimas, kontrolė ir efektyvaus judėjimo iš gamybos taško į vartojimo tašką užtikrinimas.

Šiame darbe analizuojamas logistikos mokslo ryšys su kitais mokslais ir veiklos sritimis, apibūdinami prekybos įmonių tipai. Konkrečios įmonės pavyzdžiu apžvelgiami prekių asortimento formavimo aspektai.

Darbo tikslas– susipažinti su smulkių parduotuvių logistika.

Darbo objektas – prekių asortimento formavimas uab „ūžesys“ parduotuvėje.

Darbo uždaviniai. Susipažinti su teorine medžiaga logistikos klausimais, prekybos logistikos samprata. Susipažinti su prekybos įmonių tipais , pateikti jų charakteristikas. Išmokti organizuoti prekių kokybės patikrinimą gavus naujas prekes. Apibūdinti prekių asortimento formavimo smulkioje parduotuvėje principus. Pateikti išvadas ir pastebėjimus, kaip geriau organizuoti mažos parduotuvės logistiką.

Darbas atliktas naudojant teorinę medžiagą ir prekybos įmonės stebėjimo išvadas.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2676 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agne
  • Smulkių parduotuvių logistika
    10 - 3 balsai (-ų)
Smulkių parduotuvių logistika. (2012 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkiu-parduotuviu-logistika.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 06:02
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo