Smurtas ir prievarta mūsų dienomis


Kodel smurtas nepavaldus laikui. Rasinys apie smurta. Smurtas rašinys. Smurtas ir prievarta mūsų dienomis rašinys. Smurto priezastys. Rasinys smurtas ir prievarta musu dienomis. Esė apie patyčias. Smurtas musu dienomis. Smurtas prieš vaikus rašinys. Smurtas siomis dienomis.

Smurtas- didžiulė problema mūsų dienomis. Smurtą ir prievartą patiria daugybė žmonių. Jie kenčia nuo fizinio, psichologinio smurto. Tačiau labiausiai tarp jaunimo yra paplitęs fizinis smurtas. Dažniausios smurto priežastys būna jausmų skurdumas, sugyvulėjimas, vienišumas ir agresija.

Dažniausios smurto priežastys būna jausmų skurdumas, sugyvulėjimas, vienišumas ir agresija. Kartais tai būna tiesiog noras pasirodyti galingesniu. Vaikai neretai smurtą patiria ir šeimose: kenčia pačių mylimiausių žmonių, kurie turėtų užtikrinti jiems saugiausią prieglobstį žemėje, tėvų smurtą, patyčias dėl to, jog neišpildo jų lūkesčių, arba patys tėvai turi elgesio problemų. Dažnai smurtas ir prievarta yra patiriamas iš bendraamžių, vyresnių mokinių, šeimos narių, kitų suaugusių asmenų. Visuomet smurtaujantis žmogus pasirenka mažesnius ar silpnesnius. Smurto ir prievartos galima sutikti visur: šeimoje, gatvėje ar viešose vietose. Šiais laikais yra labai sunku išgyventi be smurto ir prievartos. Visiems apie tai yra sunku kalbėti. Reikėtų daugiau dėmesio skirti į problemas. Nors ir yra daug įvairių akcijų prieš smurtą ir prievartą, tačiau tai nelabai padeda.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (197 žodžiai)
  • Mokykla
  • Smurtas ir prievarta mūsų dienomis
    10 - 1 balsai (-ų)
Smurtas ir prievarta mūsų dienomis. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/smurtas-ir-prievarta-musu-dienomis.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 16:49
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo