Smurtas mokykloje skaidrės


Smurtas mokykloje. Įvadas /. I. Smurto mokykloje apibrėžimas /. Įvadas. Jūsų mokykloje, globos namuose ar darželyje įvyko muštynės. Šiose metodinėse rekomendacijose pabandėme pateikti patarimų. Smurto mokykloje. apibrėžimas. Kai pasakoma „Smurtas. Apibrėžimo problema. Priežastis – vieno tikslaus apibrėžimo nėra. Kitas apibrėžimas smurtas mokykloje – tai elgesys. Apibrėžimai. Apibrėžiant smurtą mokykloje negalima uždrausti tokių reiškinių kaip pyktis ar agresija. Kito žmogaus mušimas. Sprigtai, skausmingi odos trynimai. Patyčios mokykloje. Tai nėra išsamus sąrašas. Šalia tokio sąrašo turi būti ne mažesnis sąrašas. Smurto formos ir. paplitimas mokykloje. Mokykloje pasitaiko pačių įvairiausių smurto formų. Fizinis smurtas prieš vaikus Tai tų asmenų. Emocinis smurtas prieš vaikus Tai judėjimo laisvę apribojantys veiksmai. Seksualinis smurtas prieš. 2002 metais Pasaulinės sveikatos organizacijos atliktas tyrimas atskleidė, kad patyčios Lietuvoje. Saugios mokyklos. koncepcija. Saugumo jausmas mokykloje Labiausiai pastebima smurto pasekmė – tai saugumo jausmo sumažėjimas. Smurto atvejų. mokykloje sprendimas. Kaip norite spręsti. „Kosmetinė pagalba“ – tai pačios mažiausios ir trumpalaikės pastangos sprendžiant smurtinį atvejį. Toliau kalbėsime apie tai, kas padėtų realiai išspręsti smurtinį įvykį. Smurto atvejų sprendimas. Norint tinkamai reaguoti į smurtinius atvejus. Reakcija smurto metu Šioje dalyje aprašoma. Nesmurtaukite vaikai!!!

Įvadas / I. Smurto mokykloje apibrėžimas / II. Smurto formos ir paplitimas mokykloje / III. Saugios mokyklos koncepcija / IV. Smurto atvejų mokykloje sprendimas / Smurto atvejų sprendimas / Komandinio darbo mokykloje principai /.

Sprigtai, skausmingi odos trynimai. Tempimai prieš kito žmogaus valią. Apipylimas vandeniu ar kitais skysčiais. Drabužių plėšymas. Dūrimas peiliu, tušinuku ar kitu daiktu. Draskymas nagais. Tampymas už plaukų. Gąsdinimas. Grasinimas susidoroti. Daiktų ar pinigų atėmimas ar vogimas. Priverstinis skolos „auginimas“. Vertimas neatskleisti smurtinių veiksmų pedagogams. Išjuokimas, siekiant pažeminti. Įžeidus pravardžiavimas. Necenzūrinės kalbos vartojimas. Privertimas bėgti iš pamokų. Garsus rėkavimas pamokos metu. Riksmai pertraukų metu ar kieme sukeliant kitiems nemalonius jausmus. Vertimas meluoti.

Kito žmogaus mušimas per veidą, Demonstratyvus piktybinis izoliavimas. Įžeidžių raštelių, žinučių mobiliuoju telefonu ar elektroniniu paštu rašymas. Privačios informacijos atskleidimas siekiant pažeminti. Kitų žmonių ignoravimas dėl lyties, amžiaus, išvaizdos, gebėjimų. Privertimas atlikti veiksmus, kurie yra naudingi tik išnaudotojui. Vertimas turėti tam tikrus įsitikinimus.

Reakcija smurto metu Šioje dalyje aprašoma, ko būtinai reikia imtis, vykstant smurtiniam įvykiui. Ką daryti pedagogui, sargui, valytojai, pavaduotojai, jeigu jie, eidami koridoriumi ar žiūrėdami pro langą, pamato vykstantį smurtinį įvykį? Yra dvi skirtingos reikiamo reagavimo formos. Kurią iš jų rinktis, priklauso nuo to, ar suaugusysis gali saugiai įsikišti ir nutraukti smurtą, pats nenukentėdamas.

  • MS PowerPoint 1850 KB
  • 2016 m.
  • 30 puslapių (1865 žodžiai)
  • Mokykla
  • Girmante
  • Smurtas mokykloje skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Smurtas mokykloje skaidrės. (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/smurtas-mokykloje-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 08:33
×