Smurtas prieš vaikus


Kursinis darbas smurtas prieš vaikus. Vaikų tvirkinimas statistika. Oficiali lietuvos smurto prieš vaikus šeimoje ir mokykloje statistika.

Sociologijos skaidrės. Smurtas prieš vaikus. Kas yra smurtas? Smurto prieš vaikus rūšys. Fizinis smurtas. Požymiai, kurie rodo, kad vaikas patiria fizinį smurtą. Psichiniai požymiai. Socialiniai požymiai. Elgesys. Su mokykla susiję požymiai. Su namais susiję požymiai. Psichologinis arba emocinis smurtas. Seksualinis smurtas. Nesirūpinimas vaiku arba vaiko apleistumas. Vaikai. Smurtas namuose. Nėra pasiteisinimų dėl smurto prieš vaikus niekur ir niekada. Ką galima padaryti? Jei jūs pastoviai jaučiate stresą ir pyktį bei jaučiate, kad galite prarasti savitvardą, patariame. Šeimyninis smurtas. Ką jūs galite padaryti? Smurtas mokykloje. Ką jūs galite padaryti? Jei buvo užpultas jūsų vaikas. Jei jūsų vaikas užpuolikas. Smurtas bendruomenėje. Ką jūs galite padaryti? Tėvai gali išspręsti daugelį problemų. Žaislai ir žaidimai. Ignoravimas. Terorizavimas. Izoliavimas. Gadinimas, tvirkinimas. Kokia yra statistika? Pasaulio sveikatos organizacijos kas ketverius metus atlieka tyrimą. Oficiali lietuvos smurto prieš vaikus šeimoje ir mokykloje statistika. Anketos rezultatai.


Mano pamokos tema yra labai aktuali šių dienų problema. Smurtas prieš vaikus yra opi problema, kurios priežastis, rūšis, pasekmes ir sprendimo būdus nagrinėsiu savo pamokoje.

Smurtas prieš vaikus. (2013 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/smurtas-pries-vaikus.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:53