Smurtas šeimoje rašinys


Smurtas namuose rasinys. Smurtas pries vaikus ese. Smurtas seimoje referatas. Smurtas seimoje referatai. Smurtas rasinys. Smurtas seimoje pasakojimai. Esė apie narkomaniją. Smurtas seimoje kursinis. Smurto seimoje analize. Kaip isvengti smurto rasinys.

Kiekvienas vaikas turi tėvus – savo šeimą. Jei tarpusavyje vyrauja teisingi ir nuoširdūs santykiai, nereikalingos tampa bausmės – ypač fizinės. Auginant vaiką dažnai iškyla įvairiausių problemų. Yra tėvų, kurie neatsižvelgdami į vaiko sugebėjimus bei sveikatą griežtai reikalauja, kad vaikas gerai mokytųsi, elgtųsi, lankytų užklasinės veiklos būrelius. Skaudu, kad vietoj švelnumo ir rūpesčio, o, svarbiausia kuriuos vaikas turėtų gauti šeimoje, vaikas yra užgauliojamas, mušamas ir kitaip skriaudžiamas.

Esu dėkinga savo tėvams, kurie sukūrė man ramų, pilna šiltų spalvų ir atspalvių vaikystės pasaulį. Kiek atsimenu, mama manęs niekada stipriai nebardavo. Eidama gyvenimo keliu, dažnai prieidavau kryžkelę, kurioje tekdavo pasirinkti, kuris kelias teisingas. Tada kai suklysdavau, tėvai nebausdavo, nepriekaištaudavo ir nemoralizuodavo, o stengdavosi paaiškinti kur suklydau ir kaip to išvengti ateityje.

Neseniai skaičiau britų rašytojo melvin burges knygą heroinas . Tai pasakojimas apie dviejų paauglių, taro ir džemos, draugystės ir meilės istorija. Jis pabėga iš namų bėgdamas nuo tėvo smurto, ji- ieškodama nuotykių ir protestuodama prieš tėvų griežtumą. Vaikystėje išgyvenęs fizinių bausmių skonį, vėliau pradeda vartoti narkotikus, nebijo nei policijos, nei teismo, o juo labiau – tėvų. Maža to, pats pakelia ranką prieš savo draugę – džemą. Manau diržas, ne tik blogo vaikų elgesio, bet ir tėvų silpnumo, bejėgiškumo simbolis.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (300 žodžiai)
  • Universitetas
  • Smurtas šeimoje rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Smurtas šeimoje rašinys. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/smurtas-seimoje-rasinys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:38
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo