Smurtas. Sociologijos tyrimas


Smurto tyrimai. Smurto testas. Smurtas sociologija. Sociologija smurtas. Smurtas seimoje anketa. Sociologija konspektas. Anketa smurtas mokykloje. Anketa smurtas. Smurto tyrimas. Smurtas televizijoje sociologija.

Įvadas. Duomenų pristatymas ir interpretacija. Tyrimo metodologinis įvertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Šiandieninėje visuomenėja yra labai daug kalbama apie smurta šeimose, mokyklose, tačiau ar smurto mūsų visuomenėje mažėja nežinia. Todėl mano pasirinkta tema ir yra apie smurtą. Aš bandysiu išsiaiškinti ar smurtas ugdo smurtą, t. Y. Ar vaikystėja patyre vaikai smurtą, smurtauja suauge.

Šiandieninėje visuomenėja yra labai daug kalbama apie smurta šeimose, mokyklose, tačiau ar smurto mūsų visuomenėje mažėja nežinia. Aš bandysiu išsiaiškinti ar smurtas ugdo smurtą, Tyrimui išanalizuoti pasirinkau elektroninę anketą, kurioje yra 15 klausimų susijusių su tema. Anketos reaktyvumą galima įvertinti teigiamai. Anketos buvo užpyldyta teisingai. Daugiau neatsakytų klausimų buvo atviruose klausimuose. Respondentai amžiaus vidurksis yra apie 21 metai. Anketos pildymas buvo anoniminis, respondentų vardai, pavardės, ir kityrime dalyvavo 21 respondentų, jie atsakė į anketos klausimus, kuriuos dabar ir mėginsime išanalizuoti.

Kaip jau minėjau respondentų amžiaus vidurkis yra apie 21 metai. Kaip pasiskyrstė apklaustųjų amžius pateikta grafike.

grafikas.

Labai įdomus dalykas buvo tai, kad didžioji dalis apklaustūjų mano, kad smurtas ugdo smurtą. Tai parodyta grafike.

grafikas.

Didžioji dalis apklaustųjų (daugiau už 70 %) , yra smurtavę, tai parodo grafikas. Kitas įdomus dalykas tai, kad tik 13% respondentų smurtauja dažnai. Tai parodo, kad didžioji dalis smurtautojų, smurtauja nenuolatos. Tačiau žmonės dažniausiai smurtauja pasirinkią tam tikrus asmenis, tai sudaro net 75%, kiti asmenys būna pasirenkami atsitiktinai. Arba papračiausiai tuo metu atsidūrė netinkamoje vietoje.

Tyrimo objektas buvo smurtas praeityje, kurį iš respondentų yra patyrę daugiau nei 50%. Mano tikslas buvo išsiaiškinti ar smurtas patyrtas praeityje turi įtakos šiandieniniame respondentų gyvenime.

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (870 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nanana
  • Smurtas. Sociologijos tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Smurtas. Sociologijos tyrimas. (2011 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/smurtas-sociologijos-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:04
×