Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir sprendimo būdai


Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir problemos sprendimo būdai. Smurto artimoje aplinkoje priežastys. Stebėdamas vieno iš tėvų prievartą kito atžvilgiu, vaikas išmoksta. Ateityje, visa tai išgyvenęs vaikas gali kaltinti save dėl nesugebėjimo suvaldyti situacijos. Smurto artimoje aplinkoje statistika. Registruoti iškvietimai dėl smurto artimoje aplinkoje. (2012-01-01/2014-12-31). Nusikalstamų veikų, susijusių su smurtu artimoje aplinkoje, kvalifikavimo pasiskirstymas. (2012-01-01/2014-12-31). Smurto šeimoje atvejais policija gali. Sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemas policijos pareigūnai darbą organizuoja 2 kryptimis. Atsižvelgiant į smurto. artimoje aplinkoje priežastis, svarbu. Šaltiniai. Ačiū už jūsų dėmesį.


Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir problemos sprendimo būdai.

Smurtas šeimoje tai dažniausiai smurtas prieš moteris, tačiau pasitaiko moterų smurto prieš vyrus atvejų. Labiausiai paplitusi smurto forma moterų atžvilgiu yra fizinis smurtas, patiriamas šeimoje.

Nusikalstamų veikų, susijusių su smurtu artimoje aplinkoje, kvalifikavimo pasiskirstymas(2012-01-01/2014-12-31).

Sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemas policijos pareigūnai darbą organizuoja 2 kryptimis:.

Darbas su smurtinio elgesio pasekmėmis: - reagavimas į pranešimus dėl smurtinio elgesio; - teisinis situacijos įvertinimas bei atsakomybės smurtautojui taikymas; 2. Prevencinė veikla: - švietėjiška veikla bendruomenėje, skatinanti netoleruoti smurto, netylėti bei spręsti problemą; - bendradarbiavimas su socialiniais partneriais  ir lankymasis probleminėse šeimose; - teisinės informacijos teikimas apie atsakomybę už smurtinį elgesį; - informavimas apie galimus problemos sprendimo būdus bei pagalbą smurtą patyrusiems asmenims teikiančias įstaigas.

  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 1630 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (542 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karina
  • Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir sprendimo būdai
    10 - 1 balsai (-ų)
Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir sprendimo būdai. (2016 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/smurto-artimoje-aplinkoje-priezastys-ir-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:40
×