Šnipinėjimo programos


Kompiuterio snipinejimas. Kompiuteriu snipinejimas. Kaip snipineti kita kompiuteri. Snipineti kita kompiuteri. Kaip snipineti kita pc. Pc snipinejimo programos. Kompiuterio snipinejimo programa. Pc snipinejimas. Kaip snipineti kompiuteri. Kompiuterini snipinejimas.

Įvadas. Šnipinėjimo programos. Spyware. Simptomai spyware infekcija. Šnipinėjimo programų that you must know about. Anti šnipinėjimo programos. Kas yra apsaugos nuo šnipinėjimo programa? Best spyware removal programos. Šnipinėjimo programa: dažnai užduodami klausimai. Kas yra šnipinėjimo programakaip sužinoti, ar kompiuteryje yra šnipinėjimo programa arba nepageidautina šnipinėjimo programa? Iš kur gaunama šnipinėjimo programa ir galimai nepageidautina programinė įrangaar galiam gauti šnipinėjimo programą to nežinant? Ką daryti, kai laikinasis langas neužsidaro, kol nesutinku diegti programą arba keisti pagrindinį puslapį. Kaip neleisti šnipinėjimo programai užkrėsti kompiuterį? Kaip pašalinti šnipinėjimo programą ir kitą nepageidautiną programinę įrangą. Išvados? Literatūros sąrašas.

Vis daugiau žmonių šiandien sužinojusi apie šnipinėjimo grėsmę. Iš tiesų, mopre ir daugiau žmonių ateina pas mus internetu ir paieškos nemokamai šnipinėjimo prevencijos priemones. Šie žmonės mano, kad sistema, kuri yra šnipinėjimo kainuoja tikrai kažkas verta dirbti.

Deja, nors žmonės žinotų apie potencialių problemų, kurias sukelia šnipinėjimo programų, dauguma tikrai nežino, kaip atpažinti Ankstyvieji simptomai šnipinėjimo infekcija. Tai reiškia, kad dauguma žmonių šiandien negalime sustabdyti šnipinėjimo iš pradžių kenkia jų sistemos.

Štai keletas dalykų, kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį siekiant užtikrinti, kad jūsų sistema yra šnipinėjimo nemokamai:

1) Staigus pokytis Pagrindinis puslapis - Šnipinėjimo programos dažnai yra skirtos nukreipti savo namų puslapį kūrėjo svetainėje. Tai daroma siekiant įgyvendinti skirtingus tikslus:

a) Reklama, kai kurių bendrovių naudotis šnipinėjimo programų, siekiant skatinti savo verslą. Dažnai, šnipinėjimo naudojamas pakeisti user's home page, siekiant nustatyti, kad vartotojas galėtų kūrėjo verslo koncepcija.

b) Malice, kai šnipinėjimo programų kūrėjai tiesiog nukreipti namo puslapių įdomus. Kartais puslapį, kur vartotojai bus nukreipiami į netgi gali būti kompiuterinių virusų. Tai reiškia, kad šnipinėjimo infekcija bus viruso infekcija, ir jums gali tekti, kad jūsų sistema sunaikinta.

Kai pradėsite jūsų naršyklėje, įsitikinkite, kad pirmą puslapį matote, yra vienas, kad jūs iš pradžių nustatyti. Vienas didelis ženklas šnipinėjimo infekcija staiga pasikeitus jūsų pagrindinį puslapį.

2) Lėtas spausdinimo slaptažodžių - kai apsilankote tinklalapyje reikalinga jums slaptažodį, jeigu atkreipti dėmesį į simbolius, kuriuos tipo išvaizda atrodo neįprastai lėtai. Tai galėtų reikšti, kad šnipinėjimo programos yra atsižvelgdama dėmesį savo klavišų. Tai reiškia, kad šnipinėjimo programos yra minint asmeninę informaciją.

Slaptažodžiai yra ne tik informacija, kad šnipinėjimo atkreipti dėmesį. Šnipinėjimo programos taip pat gali įrašyti kreditinės kortelės numerius, vardus, datas ir kitą informaciją, kuri galėtų būti naudojama pavogti jūsų tapatybę.

3) Ne darbo raktus - tai taip pat pasitaiko slaptažodžio atveju ekrane. Kai įvedate slaptažodį, patikrinkite, ar visi mygtukai veikia. Kartais, šnipinėjimo išjungti klavišų, pavyzdžiui, ištrinti ir Backspace. Tai daroma tam, kad šnipinėjimo programos gali sekti kiekvieną požymį, kad įvedate tokios gudrybės.

4) laiškus, susijusius su tyrimais apie tai, kas jums - daug žmonių patyrė gauti naujienas reklamuoti tam tikrų produktų, kurių jie padarė kai kurie tyrimai apie anksčiau. Kaip šioje situacijoje galėtų reikšti tik tai, kad šnipinėjimo programos yra atkreipdamas dėmesį į aplankytus tinklalapius ir siųsti šią informaciją kartu su savo e-pašto adresą, savo patronuojančiai bendrovei.

5) Pop-up langų, kad staiga pasirodys, kai esate naršymas internete taip pat rodo, šnipinėjimo infekcija. Kai Iššokantis langas nežinoma svetainė atrodo per paiešką kai informaciją rūšiuoti, tai gali reikšti tik tai, kad šnipinėjimo infekuota savo sistemą ir stebėti savo veiklą internetu.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2648 žodžiai)
  • Vitalijus
  • Šnipinėjimo programos
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šnipinėjimo programos. (2011 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/snipinejimo-programos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:38
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo