Socialiai atsakingas verslas skaidrės


Socialiai atsakingas verslas ir bendrovė. „Out of Africa“. Socialiai atsakingas verslas. Kitaip dar vadinama – įmonių socialinė atsakomybė. Trumpai apie „Out of Africa“ – „Iš Afrikos“. Yra įsikūrusi Benine ir turi padalinį Vašingtone. Bendrovės logotipas. Bendrovės istorija. Victor Lulla. Laikui bėgant bendrovė.

Socialiai atsakingas verslas ir bendrovė „Out of Africa“.

Yra įsikūrusi Benine ir turi padalinį Vašingtone. Ši bendrovė prekiauja aukštos kokybės, iš traukmedžio pagamintais, odos priežiūros produktais ir kosmetika. „Out of Africa“ padeda pagerinti moterų ir vaikų gyvenimo lygį vakarų Afrikoje. Dalis bendrovės pajamų skiriama organizacijoms, teikiančioms švietimą ir vaikų sveikatos priežiūrą vargingai gyvenančiose šalyse, tokiose kaip Benine. Taip pat, ši kompanija reguliariai aukoja moterų kooperatyvams, kurie siekia sukurti naujų darbo vietų vakarų Afrikoje.

Victor Lulla, gimęs Niujorkę, seniai domėjosi sveika gyvensena. Po to, kai 2002 metais pardavė savo elektroninę įmonę, visi manė, kad jis pasirinks ankstyvą išėjimą į pensiją, tačiau vietoje to, jis nusprendė sukurti gamybos ir platinimo bendrovę - California Inside & Out, kuri prekiautų natūraliais odos ir kūno priežiūros produktais.

  • MS PowerPoint 599 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (342 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jokubas
  • Socialiai atsakingas verslas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Socialiai atsakingas verslas skaidrės. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiai-atsakingas-verslas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 19:01
×