Socialinė atsakomybė konspektas


Savarankiškos užduoties aprašas. Socialinė atsakomybė. Aprašo vadovė. Apie įmonę. Apie ataskaitą. Pasaulinio susitarimo principai įmonėje ŽMOGAUS TEISĖS. Aplinkos apsauga. ISA elementai įmonėje Darbo sąlygos. Ryšiai su darbuotojais. Pasitenkinimas darbu. Poveikis aplinkai. Ekonominis poveikis. Ryšiai su bendruomene. ISA kryptis įmonėje. Personalo mokymosi skatinimas.


Socialinės atsakomybės ataskaitos struktūra yra pilnai ir teisingai išdėstyta, pradedant ataskaitos aprašu ir baigiant GRI indeksu. Ataskaita yra tiksli, kadangi yra parengta Visuotinio atsiskaitomumo iniciatyvos gairėmis, kur ataskaita atitinka C pritaikymo lygį.

Dirbdama savo kasdieninius darbus ir planuodama ateitį įmonė vertina galimas veiskmų pasekmes, stengiasi ne tik nesukelti sunkumų aplinkai, bet ir gerinti esamą situaciją, tiek socialine, tiek visuomenine, tiek gamtosaugine prasme. Įmonėje yra socialinės atsakomybės taryba, kuri analizuoja įmonės veiklos poveikį aplinkai bei teikia pasiūlymus vadovybei dėl finansinės paramos projektams, susijusiems sveikatos ir aplinkosaugos apsauga.

Šiuos ISA elementus įmonė „Komparsa“ detalizuoja savo socialinės atsakomybės ataskaitoje. Taip manau, kadangi tiek ir vadovo žodyje ir įmonės pristatyme bei socialinės atsakomybės įgyvendinime tai yra plačiai akcentuojama.

Poveikis aplinkai ataskaitoje atsispindi aplinkos apsaugos vadybos sistemoje. Įmonė griežtai laikosi savo socialinės atsakomybės nuostatų, neteršę aplinkos ir taupo energiją. Ekonominis poveikis detaliai aprašytas siekiant taupyti popierių , kada įmonėje buvo įvesta tvarka, kad vidiniai dokumentai nebūtu spausdinami ant popieriaus, o naudojami ir saugomi elektroniniu pavidalu.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (684 žodžiai)
  • Kolegija
  • Reda
  • Socialinė atsakomybė konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinė atsakomybė konspektas. (2016 m. Liepos 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialine-atsakomybe-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:09
×