Socialinė atsakomybė Lifosa


Įvadas. AB „LIFOSA“ charakteristika. Socialinės atsakomybės iniciatyvų įgyvendinimas AB „LIFOSA“. Socialinės atsakomybės įgyvendinimas darbo vietoje. Socialinės atsakomybės įgyvendinimas aplinkoje. Socialinės atsakomybės įgyvendinimas visuomenėje ir bendruomenėje. Socialinės atsakomybės įgyvendinimas rinkoje. ĮSA rekomendacijos įmonei. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas: išanalizuoti socialinės atsakomybės sąvokas AB „Lifosa“ įmonės pavyzdžiu, parodyti šių sąvokų svarbą ir reikalingumą, išnagrinėti jų pritaikymo ir veikimo principus.

Susipažinę su bendrove galime nagrinėti kaip savo veikloje ji pritaiko verslo etikos socialinius principus: kokią įtaką ir funkciją atlieka įmonės socialiniai darbuotojai, kaip pritaiko įvairiose savo veiklos srityse, kaip yra suderinami darbdavių bei darbuotojų interesai. Savo darbe atkreipiam dėmesį į etišką verslo valdymą, socialinę atsakomybę, kur aptariam šios įmonės etiškus sprendimus, bei problemas, taip pat verslo etikos kontrolės priemones.

Darbo uždaviniai ir naudojami tyrimo metodai:

1.Išanalizuoti UAB „Lifosa“ organizacijos situaciją bei informacijos šaltinius.

2.Parengti ISA rekomendacijas.

  • Sociologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 45 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3957 žodžiai)
  • Lecosta
  • Socialinė atsakomybė Lifosa
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinė atsakomybė Lifosa. (2013 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialine-atsakomybe-lifosa.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:51
×