Socialinė atsalomybė ir rekomendacijos


Ekonomikos savarankiškas darbas. Uab „corpus a“ socialinė atsalomybė ir rekomendacijos. Įvadas. Uab „corpus a“ teikiamos paslaugos. Darbuotojai ir visuomenė. Aplinkosauga. Ekonomika. Išvados. Literatūros sąrašas.


Įmonių socialinė atsakomybė – tokia atsakomybė, kuomet organizacija prisiima atsakomybę už savo sprendimų ir veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai, laikosi skaidraus ir etiško ir elgesio principų, kurie ne tik atsižvelgia į suinteresuotų visuomenės grupių lūkesčius, laikosi galiojančių valstybės ir tarptautinių įstatymų normų, tačiau ir atitinka visuomenės gerovės ir darnaus vystymosi principus. Darnus vystymasis šiuolaikinėje visuomenėje itin aktuali tema. Visos įmonės stengiasi būti socialiai atsakingos ir plėtoti darnaus vystymosi koncepciją. Viena iš jų yra ir mūsų pasirinkta įmonė UAB „Corpus A“.

Darbo tikslas – išanalizavus atskiras įmonės „Corpus A“ sferas, pateikti jai rekomendacijas, susijusias su darniu vystymusi.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti UAB“Corpus A“ veiklą, specifiką;

2.Išanalizuoti UAB „Corpus A“ su darbuotojais ir visuomene susijusią veiklą ir pateikti rekomendacijas;

3.Išanalizuoti UAB „Corpus A“ aplinkosaugos problemas ir pateikti rekomendacijas;

4.Aptarti UAB „Corpus A“ ekonominę sferą ir pateikti rekomendacijas.

Socialinė atsalomybė ir rekomendacijos. (2013 m. Balandžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialine-atsalomybe-ir-rekomendacijos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 19:58