Socialinė problema


Asmens situacija. Bendrieji duomenys apie asmenį. Gyvenamosios vietos adresas. Asmens per paskutinius 12 mėnesių gautos ar gaunamos socialinės paslaugos. Asmens savarankiškumas įgūdžiai , gebėjimai , bendravimas. Ar šeimos nariai rūpinasi vienas kitu. Asmens motyvacija spręsti savo problemas. Numatomų teikti socialinių paslaugų sąrašas. Vertinimo kriterijai Vertinimo kriterijai.

Lina Venckutė 24metų. Gyvena Alytaus mieste, saulėtekio g. – 241, nuosavame name kartu su tėvai. Mergina laisvalaikiu mėgta su draugais išgėrinėti. Viena prisigėrimo pasekmė – buvo išprievartauta ir pastojo. Dabar augina vaiką, kuriuo gerai nemoka pasirūpinti, nes išgerinėja. Lina gauna tik socialinę pašalpa. Gyvena skurdžiai ir nesutaria su tėvais, buvo linkusi į depresiją.

5. Kokios socialinės pagalbos prašo asmuo ar kartu gyvenanti šeima (vienas iš suaugusių šeimos narių) arba ją siūlo teikti kiti suinteresuoti asmenys

Suteikti materialinę paslaugą: duoti merginai ir jos vaikeliui rūbelių, maisto ir t.t

Linos didžiausia problema yra, kad ji mėgsta išgerinėti, turi vaiką mažametį, kuriuo gerai nemoka rūpintis, gyvena skurdžiai. Su tėvais santykiai blogi tėvai, Linai nepadeda prižiūrėti vaiko. Dėl išgerinėjimo gali atimtį vaiką. Taip pat buvo išprievartauta patyrę didelę psichologinę problemą, dėl kurios linkusi i depresiją.

Lina, gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Jei stengsis nebeišgerinėti. Turi vaikščioti pas psichologą, kad jis Linai padėtų įveikti depresiją.

Nukreipti šią panelę pas psichologus, kad būtų išspręstas depresijos klausimas.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (398 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evaluna
  • Socialinė problema
    10 - 6 balsai (-ų)
Socialinė problema. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialine-problema.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 18:43
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema