Socialinės atsakomybės pažangos ataskaitos


Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos struktūra. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos apimtis. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos rodikliai konkretumas , dinamika , išsamumas ir kt. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos apklausų ar kitų tyrimų rezultatai. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos kritinis vertinimas. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos ateities planai. Uab „ PAKMARKAS “ pažangos ataskaitos vizualizacija. Uab „ PAKMARKAS “ įmonės socialiai neatsakinga veikla ir kt.

Informacija apie įmonę. Pateikiama įmonės istorija, apyvartos, bendrojo ir pelno dinamikos, vidutinio darbuotojų skaičiaus ir apyvartos 1-am darbuotojui dinamikos bei investicijų 1995-2008m. diagramos.

Informacija apie įmonę: misija ir vertybės; Darbuotojų teisių užtikrinimas, saugos ir sveikatos gerinimas, motyvacija, efektyvumo gerinimas; Tradicijų tęstinumo palaikymas; Aplinkosauga: aplinkos būklės stebėjimas, atliekų rūšiavimas, energijos išteklių taupymas, įmonės aplinkos apsaugos politika; Visuomenė; Savanorystė; Jaunimo ugdymo projektai; Bendra iniciatyva su NVO; Verslo aplinka; Klientų nuomonė; geros gamybos praktika; Gamybos procesų tobulinimas; Skaidrūs santykiai; Įmonės kokybės politika;

Pateikiama informacija apie įmonę, apie ataskaitą (kokiems suinteresuotiems asmenims ji skirta), kompanijos kaičiai, kokios apyvartos kiek darbuotojų, žmogaus teisės, darbo santykiai, verslo aplinkas, rūpinimasis aplinka ir įmonė visuomenėje.

Išanalizavus 3 metų UAB „Pakmarkas“ socialinės atsakomybės pažangos ataskaitas, pastebėjome, kad struktūra kinta. Senesnių metų ataskaitose daugiau minima organizacijos istorija, o vėlesnėse ataskaitose daugiau išskiriami organizacijos tikslai ir ateities siekiai. Darbas su metais susitemintas ir atsisakyta teorinių galių, siekiama, kad pačios teorinės dalys taptų akivaizdžios ir suprantamos. Pasikeitė pačios ataskaitos apipavidalinimas. Remiantis trijų metų ataskaitomis, galima daryti išvadą, kad įmonės socialinės atsakomybės ataskaitos struktūra nuolatos kinta ir tobulėja.

Pirmą skyrių „Žmogaus teisės“ sudaro du principai ir jų apimtis siekia pusantro puslapio, t.y. apie 5000 spaudos ženklų su tarpais.

Antrą skyrių „Darbo jėga“ sudaro 4 principai ir jiems skirti 2,5 puslapio, t.y. apie 10000 spaudos ženklų su tarpais.

Trečią skyrių „Aplinkos apsauga“ sudaro 3 principai ir jie apima taip pat 2,5 puslapio, t.y. apie 10000 spaudos ženklų be tarpų.

Ketvirtą skyrių „Kova su korupcija“ sudaro 1 principas. Ataskaita užima mažiau nei puse puslapio, t.y. apie 1000 spaudos ženklų su tarpais.

Visų principų, pateiktų ataskaitoje, apimti yra beveik vienoda.

Įmonės misijai skirtas vienas puslapis, sekančiame puslapyje aprašyta trumpai apie pačią įmonę ir veiklos sritis.

Įmonės vadovo laiškas užima puslapį, t.y. maždaug 5 pastraipos.

Ketvirtas skyrius ,,Įmonės duomenys“ užima puslapį.

Penktas skyrius ,,Darbo vieta“ sudaro 4 principai, kurie užima 4 puslapius.

Šeštas skyrius ,,Aplinkosauga“ apima 3 principus, kuriems skirti 2 puslapiai.

Septintas skyrius ,,Visuomenė“ apima 2 principus, kuriems skirti 2 puslapiai.

Paskutinį skyrių ,,Verslo aplinka“ apima 2 principus, kuriems skirti taip pat 2 puslapiai.

Visi skyriai užima vienodai – maždaug po puslapį.

Antras skyrius „Darbo santykiai“ sudaro daugiau nei 3 puslapius t.y. apie 10 000 spaudos ženklų.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (2543 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Socialinės atsakomybės pažangos ataskaitos
    9 - 1 balsai (-ų)
Socialinės atsakomybės pažangos ataskaitos. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-atsakomybes-pazangos-ataskaitos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 02:12
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo