Socialinės atsakomybės principų laikymasis banke


Įvadas. Socialinės atsakomybės įgyvendinimas organizacijoje. Organizacijos samprata, struktūra ir vaidmuo visuomenėje. Socialinė atsakomybė organizacijoje samprata. Prioritetinės sritys, atspindinčios swed įsipareigojimą prisiimti socialinę atsakomybę plėtojant verslą. Aplinkosaugos klausimai. Kasdienis elgesys. Konfidencialumas ir informacijos saugumas. Pinigų plovimo prevencijos politika. Kova su korupcija. Etiškas informavimas finansų klausimais. Lygybė ir pagarba. Dėmesys neįgaliesiems. Įsipareigojimai darbuotojams. Kreditų teikėjo atsakomybė. Išvados. Naudota literatūra.

Šiuo sunkiu ekonominiu laikotarpiu labai sudėtinga išlikti socialiai atsakinga organizacija, kuri rupintųsi darbuotojų gerove, palankia darbo aplinka, nes didžiajai daliai imonių galbūt šiuo metu tai nėra patys svarbiausi prioritetai. Labai dažnai organizacijos savo darbuotojų sąskaita, neatsižvelgdamos į tam tikrus socialinius atsakomybės aspektus, siekia didesnio organizacijos pelno; neatsižvelgiama į socialinę atsakomybę kaip vertybę, taupoma personalo mokymu sąskaita, ne visuomet paisoma lygių galimybių, neatsižvelgiama į organizacijos mikroklimata. Tačiau tokios organizacijos iš esmės yra trumpalaikės – anksčiau ar vėliau socialinė atsakomybė tampa ginklu ir privalumu, kurio konkurentai neįvertina ir nepelnytai atsisako. Juk būtent socialinė atsakomybė, tiksliau tai, kaip organizacija į šiuos aspektus žiūri, didele dalimi formuoja pati organizacijos ivaizdį, tampanti privalumu prieš konkurentus. Organizacija, turinti socialinės atsakomybės jausmą ir suvokianti, kas tai yra, naudojanti tai praktiškai, pritraukia klientus savo įvaizdžiu – tokia organizacija atrodo patikima, jos aplinkoje jaučiamasi gerai, nepaisant to, kokiame sektoriuje vykdoma organizacijos veikla – privačiame, valstybiniame ar nevyriausybiniame.

Šio darbo tikslas – atskleisti socialinės atsakomybės principų laikymasis banke

Darbo uždaviniai:

1 Teoriškai pagrįsti socialinės atsakomybės sąvoka ir reikšmė organizacijoje;

2 Išnagrinėti prioritetines sritis

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3562 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aura
  • Socialinės atsakomybės principų laikymasis banke
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinės atsakomybės principų laikymasis banke. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-atsakomybes-principu-laikymasis-banke.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:46
×