Socialinės medijos planas


Įvadas. Idėjos analizė. Idėjos aprašymas. Idėjos misija ir vizija. Tikslinė auditorija. Pagrindinė idėjos žinutė. Idėjos stiprybės ir silpnybės. Konkurentai. Idėjos išskirtinumas. Ribojimai. Planavimas.

Mano kuriama idėja yra elektroninė parduotuvė, kuri prekiauja vyriškais kostiumais ir jų aksesuarais.

Darbo tikslas – aprašyti idėjos analizę ir sukurti socialinės medijos planą

Darbo uždaviniai:

Atlikti kuriamos idėjos analizę;

Nustatyti, kuriamos idėjos pagrindinius tikslus;

Sukurti socialinės medijos planą.

Mano pasirinkta idėja yra sukurti elektroninę parduotuvę vyrams, kurioje jie galėtų įsigyti įvairiausių kostiumų bei jų aksesuarų. Joje būtų prekiaujama išskirtinio dizaino vyriškais kostiumais bei aksesuarais. Elektroninė parduotuvė būtų kaip katalogas, kuriame publikuojamos naujos mados ir tendencijos vyrams. Šia elektronine parduotuve stengčiausi patenkinti visus vartotojų poreikius, užtikrinti gerą el. parduotuvės funkcionalumą bei patogumą, kad pritrauktų daugiau pirkėjų bei būti pranašesniems už konkurentus.

1.2 Idėjos misija ir vizija

Elektroninės parduotuvės misija būtų - tapti lyderiaujančia elektronine parduotuvę tarp savo konkurentų, kurie prekiauja vyriškais kostiumais. Tvirtai įsitvirtinti rinkoje.

Pagrindiniai idėjos tikslai – visada gerinti elektroninės parduotuvės puslapio funkcionalumą, atsižvelgti į vartotojų poreikius, teikti jiems patrauklius kainų pasiūlymu bei užtikrinti parduodamų prekių kokybę. Populiarinti svetainę socialiniuose tinkluose.

Kuriant internetinį puslapį labai svarbu nustatyti, į kokius vartotojus jis bus orientuotas – tai lemia puslapio lankomumą ir naudingumą. Internetinės parduotuvės puslapis bus orientuotas į šiuolaikiškus vartotojus vyrus, kurie negaili savo pinigų stiliui. Taigi puslapis yra orientuotas į klientus, kurie turi turėti dideles pajamas, norėdami nusipirkti prašmatnų kostiumą ar aksesuarą.

  • Informatika Planas
  • Microsoft Word 126 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1091 žodžiai)
  • Lorceta
  • Socialinės medijos planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Socialinės medijos planas. (2015 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-medijos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:40
×