Socialinės paslaugų įmonės administravimo analizė


Viešojo administravimo referatas. Tyrimo objektas yra Viešoji įstaiga Marijompolio seniūnija. Dėstomoji dalis. Swot analizė stiprybės. Spartus socialinės rizikos šeimu skaičiaus sumažėjimas. Literatūros sąrašas.


Šiam darbui pasirinkau temą apie socialinės rizikos šeimas ir joms teikiamas paslaugas. Manau, kad šis klausimas yra labai aktualus, o ypatingai kaimo vietovėse, kur tikrai yra labai daug asocialių šeimų. Joms turėtų būti skirtas ypatingas dėmesis, bet dažnai to seniūnijose nebūna ir kad nesusidurti su problemomis bendraujant su tomis šeimomis seniūnujos darbuotojai tiesiog užmerkia į jų egzistavimą akis. Taip jiems lengviau.

Kaip pavyzdi šiame darbe pasirinkau Marijampolio seniūnijos darbui su socialinės rizikos šeimos specialistus t.y. socialinius darbuotojus. Kadangi šioje seniūnijoje yra labai daug asocialių šeimų tai šie specialistai ir jų darbas yra labai svarbus seniūnijos darbo aspektui.

Šio darbo tikslas išsiaiškinti ir išanalizuoti Marijompolio seniūnijoje teikiamas paslaugas ir pagalbą socialinės rizikos šeimoms bei pateikti rekomendacijas ir psiūlymus kaip ir kokiais būdais pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Yra skiriami takie socialinės rizikos šeimų tipai:

Vienas ar abu tėvai turi žalingų įpročių ar kompulsijų.

Vienas ar abu tėvai grąsina ar naudoja fizines bausmes (fizinis smurtas).

Vienas ar abu tėvai vaikus naudoja kaip savo nuosavybę.

Vienas ar abu tėvai netenkina vaiko gyvybiškai svarbių poreikių.

Vienas ar abu tėvai turi stiprę autoritarinę kontrolę.

Socialinės paslaugų įmonės administravimo analizė. (2015 m. Gruodžio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialines-paslaugu-imones-administravimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:49