Socialinės politikos rinkimų programa


Parama vienisoms motinoms diplominis. Parama vienišoms motinoms referatas. Socialinės klasės lietuvoje. Politiko rinkiminės programos tikslai. Socialines politikos raida.

Socialines politikos programa pagal edukacinės politikos priemonės,migracijos politikos priemones,šeimos politikos,sveikatos politikos priemones, užimtumo politikos, būsto politikos, kultūros politikos priemones. Kokia skurdo riba lietuvoje? Aukštesniosios klasės pajamų riba? Kokios yra laikomos viduriniosios klasės lietuvoje? Kodėl rytų europos socialinės politikos modelis yra laikomas liberaliu arba tarpiniu tarp liberalaus koorporatyvaus – konservatyvaus?

* įsipareigoja, kad 2002metais pedagogų atlyginimai taptų didesni už šalies vidutinį mėnesinį da*decentralizuoti neformalaus ugdymo ir kultūrinės edukacijos krepšelį,kurį vaikai,tėvams pritarus,galės panaudoti visose paslaugas siūlančiose institucijose ir organizacijose.

* skiriant paramą prioritetą teikti institucijoms, turinčioms ilgalaikių socialinių partnerių tinklą.

* valstybės finansavimas studijoms teikti asmenims atsižvelgiant į jų pažangumą. Kiekvienas norintis ir gebantis studijuoti galės palankiomis sąlygomis gauti valstybės remiamą paskolą, o gab* aukštosioms mokykloms suteikti teisę pačioms nusistatyti studijų turinį, mokslo veiklos kryptis,savo vidaus struktūra, personalo politiką, taip pat teisę disponuoti savo t* sukurti ir įgyvendinti darbuotojų migracijos į užsienį mažinimo ir reemigracijos skatinimo* rūpinsis , kad vaikų teisių apsauga, parama jaunoms ir vargstančioms šeimoms, vienišoms motinoms būtų reali, pagrįsta konkrečiomis programomis, o jų vykdymo kontrolė taptų kasdieniu valstybės tarnybų darbu.

* būtų užtikrinta kiekvieno žmogaus galimybė laisvai pasirinktų darbų užsidirbti pragyvenimą sau ir savo šeimai.

* valstybė taikydama pajamų mokesčio lengvatas, remtų jaunas šeimas – taikytų nulinį pajamų mokesčio tarifą tėvams, šeimoje auginantiems tris ir daugiau vaikų iki 18 metų.

*perteklinis biurokratizmas srities reguliavime; *dėl sveikatos apsaugos ministerijos aplaidumo įstrigusi reforma; * neskaidrus investicinių lėšų skirstymas aparatūrai įsigyti, renovacijai, kitoms reikmėms, sukuria galimybes korupcijai, taip pat sukuria nelygias sąlygas įstaigoms; *nepakankami sveikatos apsaugos sektoriaus darbuotojų atlyginimai; *nepakankamai skaidrus sveikatos paslaugų finansavimas. *didinti slaugos lovų skaičių, kad slaugos *paslaugos būtų teikiamos ne tik ligoninėse, bet ir dienos centruose bei kitomis formomis. *būtina skatinti ir remti, kad šias paslaugas teiktų nevyriausybinės organizacijos, privačios bendrovės. * būtina išlaikyti pakankamai platų ligoninių, kurios teiktų svarbiausias paslaugas, tinklą visoje Lietuvoje ir užtikriti aukštą šių paslaugų kokybę ir prieinamumą.

  • Politologija Programa
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (1205 žodžiai)
  • Mokykla
  • Hanas
  • Socialinės politikos rinkimų programa
    9 - 2 balsai (-ų)
Socialinės politikos rinkimų programa. (2011 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-politikos-rinkimu-programa.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 09:02
×