Socialines reabilitacijos metodai skaidrės


Socialinės reabilitacijos metodai. Individualus darbas – pagalbos individams ir šeimoms teikimas. Terapija – tai gydymas nechirurginiu būdu. Psichologinė terapija arba psichoterapija – tai planingas. Meno terapija. Terminą “Meno terapija”. Muzikos terapija. Muzikos terapija –. Teatro terapija. Tai didelė užsiėmimų įvairovė žaidimai. Žaidimų terapija. Tai psichoterapijos metodas, skatinantis individo socializaciją. Judesio terapija. Judesiai yra mūsų vidinio pasaulio impulsai. Hipoterapija. Tai gydymas jojimu bei bendravimu su arkliu. Delfinų terapija. Delfinų terapija taikoma sergantiesiems nervų. Darbo terapija. Tai veiksmingiausia priemonė elementariems įgūdžiams praktiškai panaudoti.


Muzikos terapija – tai sistemingas, tikslingai organizuojamas procesas, kuriame muzikos terapeutas, kaip pokyčio priemonę naudoja muzikos poveikį bei užsimezgusius tarpusavio santykius. Muzikos terapija pagrįsta suvokimu, kad muzikalumas yra įgimtas fenomenas, kiekvienas gali įsitraukti į muzikos komponavimo, atlikimo, improvizacijos, muzikos klausymo, dainų kūrimo procesą.

Tai didelė užsiėmimų įvairovė: žaidimai, grupinis bendravimas, įvairūs pratimai. Ši terapija tinka įvairaus amžiaus ir protinės raidos lygio žmonėms. Teatriniuose vaidinimuose bendraujama ne tik kalbos priemonėmis, bet ir kūno kalba, didėja empatija, giliau ir išsamiau susipažįstama su supančiu pasauliu.

Tai psichoterapijos metodas, skatinantis individo socializaciją, padedantis įveikti neigiamas būsenas, išreikšti jausmus ir emocijas. Žaidimai, taikomi socialiniame darbe gali būti: diagnostiniai, terapiniai ir formuojantys bei ugdantys sutrikusias funkcijas.

Tai gydymas jojimu bei bendravimu su arkliu, taikomas fizinei, socialinei ir psichologinei reabilitacijai (insultas, išsėtinė sklerozė, galvos traumos, paraplegija. Mokslininkų įrodyta, taisyklinga sėdėsena balne yra saugi ir gydanti poza – jojimas mažina raumenų skausmą, padeda grąžinti raumenų koordinaciją, gerina kraujotaką, orientaciją ir virškinimą.

  • MS PowerPoint 348 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (429 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Socialines reabilitacijos metodai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialines reabilitacijos metodai skaidrės. (2017 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-reabilitacijos-metodai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 02:54
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo