Socialinės rizikos vaikų ugdymas


Socialinės rizikos vaikų ugdymas. DALIS. Socialinės rizikos grupė. Socialinis ugdomasis darbas, kuris dirbamas ugdymo įstaigoje su grupe. Asmeninė nuomonė apie (1-2) dalį. Dalis. Socialinio pedagoginio (socialinio darbuotojo) darbe taikomų metodų aptariamai socialinės rizikos vaikų grupei, efektyvumas, tinkamumas. Socialinio ugdymo (darbo) turinys ir metodai. Teorinis taikomų darbo metodų, keliamų tikslų pagrįstumas. Dalis. Socialinio pedagogo (darbuotojo) darbo su socialinės rizikos vaikais planas. Bendradarbiavimas įstaigoje.

Kiekviena mėnesi yra organizuojamas gerovės komisijos susirinkimas. Per susirinkimą yra išdėstoma kaip vyko darbas su vaiku, kaip pasikeitė jo elgesys ar yra kokia nors pažanga. Jei reikia yra kviečiami tėvai. Dažniausiai rizikos grupių vaikų tėvai nenoriai bendradarbiauja su darželio darbuotojais. Jiems atrodo, kad visi kalti tik ne jie. Darželyje grupių auklėtojai bendradarbiauja tarpusavije, taip pat įtraukia ir tėvus. Darželis bendradarbiauja su dauglių darželių ir kitomis įstaigomis, tokiomis kaip: Lietuvos futbolo federacija, dainų ir šokių kolektyvais „Siaudele“, „Vilija“, Vilniaus miesto komisariatu. Bendradarbiavimo tikslas yra dalintis žiniomis, suteikti informacijos apie tam tikras institucijas, savitarpio pagalba. Auklėtojų bendradarbiavimo tikslas su tėvais yra spręsti iškilusias problemas. Tėvai turi būti supratingi ir prisiimti atsakomybę už vaiko elgesį. Kartu su auklėtoju turėtų ieškoti sprendimo būdų, kaip pagerinti esama situaciją.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Socialinės rizikos vaikų ugdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialinės rizikos vaikų ugdymas. (2014 m. Birželio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialines-rizikos-vaiku-ugdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo