Socialiniai projektai ir programos


Socialiniai projektai ir programos. Socialinio projekto paraiška. Projekto aprašymas. Trumpa projekto santrauka (0,5 psl. Projekto aprašymas (iki 1,5 psl. ), kuriame pateikiama ši informacija. Situacijos (problemos) atitinkamoje srityje apibūdinimas ir įvertinimas. Problemos pagrindimas ir projekto įgyvendinimo būtinumas. Projekto tikslas ir uždaviniai. Projekto tikslų ir uždavinių įgyvendinimo keliai, būdai, metodikos, kitos projekte dalyvaujančios organizacijos, projekto įgyvendinimo etapai ir terminai (1 priedasLaukiami rezultatai (kas naujo ir kaip bus padaryta, kuo Jūsų projektas skirsis nuo kitų, kas pasikeis, jį įgyvendinus, kokių bendruomenės grupių ar institucijų reikmes jis labiausiai tenkins ir aktyvins jų veiklą, kokią įtaką jis turės atitinkamos srities modernizavimui (1 priedas BIUDŽETAS ir jo pagrindimas (turi būti pagrįstos visos išlaidos, paaiškinant, ką ir už kiek planuojama įsigyti, kam panaudoti, kas naudosis pridėkite komercinius pasiūlymus įrangai įsigyti, knygų, duomenų bazių, dalyvių ir kt. Sąrašus (priklausomai nuo projekto pobūdžio.

Didžiausia rizika, kad vaikas pradės vartoti svaigiąsias medžiagas, yra šešta ir septinta klasės. Priežasčių kodėl jaunimas pradeda rūkyti gali būti labai daug: neturi rimto užsiėmimo, jaučiasi atstumti, gyvena šalia rūkančiojo, nemoka spręsti psichologinių problemų, neturi bendravimo įgūdžių, jaučia nerimą, įtampą ir kt.

Programos įgyvendinimas padės formuoti aktyvų visuomenės požiūrį į sveikatą, leis sumažinti gyventojų sergamumą, invalidumą ir mirštamumą, kurį lemia neteisinga žmonių gyvensena, elgsena, neigiami aplinkos veiksniai. Projekto esmė siekti, kad rūkymas taptų nemadingas ir netoleruotinas paauglių tarpe. Šiuo projektu to siekiama, ne draudimais ar gąsdinimais, o įdomiomis ir teigiamai motyvuojančiomis priemonėmis.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1557 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nastia
  • Socialiniai projektai ir programos
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialiniai projektai ir programos. (2014 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniai-projektai-ir-programos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 07:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo