Socialiniai psichologiniai valdymo metodai


Socialiniai psichologiniai valdymo metodai ir jų taikymas.. Socialinis psichologinis klimatas. Socialinis psichologinis valdymo metodas. Psichologinis klimatas organizacijoje ir jo gerinimo būdai. Zmoniu psichologinis valdymas. Socialinis-psichologinis valdymo metodas. Psichologinio klimato gerinimo budai. Socialinis psichologinis valdymas. Socialinis psichologinis. Vadybos valdymas ir metodai.

Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Socialiniai psichologiniai valdymo metodai kitų įmonės valdymo metodų kontekste. Klasikinių socialinių psichologinių teorijų apžvalga. Socialinių psichologinių valdymo metodų klasifikacija. Socialinių psichologinių valdymo metodų reikšmė įmonės veiklai. Veiksniai, turintys įtakos socialinių psichologinių valdymo metodų formavimuisi. Organizacijos vertybės. Organizacijos kultūra. Organizacijos psichologinis klimatas. Socialinių psichologinių valdymo metodų ab „snaigė“ analizė. Įmonės apžvalga. Respondentų demografinių charakteristikų analizė. Respondentų poreikių, tikslų, vertinimo ir motyvacijos požiūrių analizė. Socialinio psichologinio klimato ab „snaigė“ analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Valdymas yra realizuojamas per valdymo sprendimų priėmimą. Ypatingą reikšmę valdymo bendrajame procese įgyja jo metodų taikymas, kurių sėkmingas parinkimas ne tik veiklą daro efektyvią, tačiau ir psichologiškai našią bei patrauklią. Išskirtinę vietą valdyme užima pats valdymo objektas – bendrovė, jos tikslai, funkcionavimo mechanizmas.

Pastaraisiais metais buvo pripažinta pavaldinio įtakos vadovo elgesiui svarba. Jei vadovavimas yra socialinis procesas, tai visai paaiškinama yra tai, kad vadovo ir pavaldinio veiksmai veikia vienas kitą. Tuo galime paaiškinti, kodėl socialiniai psichologiniai valdymo metodai daro didelę įtaką bendram valdymo procesui.

Organizacijos vadovui būtina žinoti esamą socialinio psichologinio klimato lygį įmonėje ir kaip darbuotojai netiesiogiai vertina naudojamus valdymo metodus, nes daugelį klimatą įtakojančių faktorių galima keisti, taip gerinant darbuotojų pasitenkinimą darbu.

Šio darbo tikslas – išnagrinėti socialinių psichologinių valdymo metodų teorinius ir praktinius aspektus.

Uždaviniai:

. Pateikti valdymo metodų sampratą;

. Išnagrinėti socialinius psichologinius valdymo metodus;

. Išnagrinėti socialinius psichologinius valdymo metodus taikomus ab „snaigė“;

. Atlikti apklausą įmonės darbuotojų požiūriui į socialinius psichologinius valdymo metodus nustatyti;

. Pateikti išvadas ir pasiūlymus.

Analizei pasirinkta ab „snaigė“ dėl to, kad tai didelė įmonė, kurioje dirba apie 1500 žmonių, todėl socialinių psichologinių valdymo metodų analizė yra svarbi. Didelis darbuotojų skaičius valdymo procesą daro sudėtingesnį, o valdymą įgalina tapti profesionalesniu.

Darbe naudojami tyrimo metodai: mokslinės medžiagos analizavimas, sisteminimas, palyginimas; ab „snaigė“ darbuotojų interviu apklausos analizė.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2012 m.
  • Jolanta
  • 22 puslapiai (4462 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 59 KB
  • Socialiniai psichologiniai valdymo metodai
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialiniai psichologiniai valdymo metodai. (2012 m. Gruodžio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialiniai-psichologiniai-valdymo-metodai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:10