Socialiniai tinklai (2)


Įvadas. Socialinių tinklų tinklapių atsiradimas ir raida. Socialinių tinklų tinklalapių istorija. Įrankiai. Socialiniai tinklai tinklalapiai šiais laikais. Socialinių tinklapių vartotojai – kiek jų ir kas jie? Populiariausi socialiniai tinklapiai. Viso pasaulio populiariausi tinklai. Tam tikrų šalių populiariausi socialiniai tinklai. Socialiniai tinklai – nauda ir žala. Socialinių tinklų nauda. Socialinių tinklų žala. Išvados. Dalykinė rodyklė. Literatūros sąrašas.

Tam tikrų šalių populiariausi socialiniai tinklai

Kai facebook.com naudojosi žmonės, kuriems dar iki 25, viskas atrodė natūralu, paprasta ir aišku. Kuo toliau, tuo virtuali bendravimo priemonė daro vis didesnę įtaką mūsų gyvenimuose, todėl vis daugiau kyla svarbių socialinių klausimų. Daugelis sako, kad socialiniai tinklapiai yra ydingi, bet taip pat yra nemažai sakančiųjų, kad tokie puslapiai mums atveria daug galimybių, palengvina gyvenimą – duoda naudą. Šiame skyrelyje ir pabandysime apžvelgti, kokią naudą mūsų visuomenei galėtų teikti facebook.com ar kitos socialinės svetainės.

Įmonėms socialiniai tinklalapiai padeda prisitraukti klientų, vystyti, plėtoti savo veiklą.

Žmonės jaučiasi laisvesni, jie mokosi bendrauti.

Susirandama draugų, netgi antrųjų pusių.

Yra kilusi tendencija susipažinti internetinėje erdvėje, o vėliau gyventi kartu ar tiesiog bendrauti realiame gyvenime.

Manau, tai labiausiai tinkama mokiniams ar darbovietėm, kurios savo facebook.com sienoje gali skelbti naujienas, vyksiančius renginius, namų darbus ir panašiai.

Žmonės yra emociškai palaikomi, gauna atsakymus į rūpimus klausimus, gali pasitarti su kitais.

Tai yra puiki terpė vaikams pasijusti savarankiškiems ir turėti kažkiek privatumo.

Socialiniai tinklalapiai yra puikus būdas ne tik surasti seniai matytus draugus, bet ir puiki sussisiekimo priemonė šeimai, jei vienas jos narių gyvena užsienyje.

Aptarėme nemažai naudingų socialinių puslapių pusių, o kas teikia žalą? Ar mes galime “nudegti“ naudodamiesi socialinio pobūdžio tinklapiais?

Pažintys ne visuomet išeina į gera.

Įmonės taip pat gali patirti žalą.

Mus gali persekioti ar sužinoti itin asmeniškos informacijos.

  • Microsoft Word 266 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2238 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Socialiniai tinklai (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialiniai tinklai (2). (2015 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniai-tinklai-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 17:23
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo